Резултати от Търсенето

  1. Alecks

    Софийската група

    Новобранци приемате ли?
  2. Alecks

    Walther / Umarex

    Здравей, и за ного години. Ще се изкажа като сбственик на максиматор не като експерт. Пушката е изключително точна и много добре направена. Има само две неща които аз не харесах: Понеже съм доста восок и с дълги ръце приклада ми идваше малко къс и се наложи да си произведа регулируем задтилък...
  3. Alecks

    Walther / Umarex

    От това което съм чел и коментирал с по-запознати и опитни, осмица се маха във връзка с вибрирането и трептене на цевта по време на изстрел. Това има пряко отношение към точността и групата. И действително следкато я премахнах пушката стана още по точна на далечни дистанций.
  4. Alecks

    Walther / Umarex

    Честито. Модератора става без проблем.
  5. Alecks

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Малко тестове от днес. Дистанция 50 метра, (кучи студ) без вятър. Подпрян на къмпинг маса. всяка колонка е ново зареждане на 250 бара и в края на колонката налягането пада до около 170-160 бара. Въпреки мен, пушката е доста точна. Монтирах импровизираните "карантий" за зглушаване и останах...
  6. Alecks

    Walther / Umarex

    С JSB 1.175 пробвал ли си? Според мен за maximathor-а са най-подходящи.
  7. Alecks

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Алуминиеви са, доста лекички станаха. Стените са дебели около милиметър.
  8. Alecks

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Днес надялах на бързо малко карантий за шрауда и тези дни ще тествам.
  9. Alecks

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Хайде и аз, барабар Петко с мъжете. Сдобих се с Херкулес 9мм и веднага бе разглобен. Както се очакваше съседите си ми бяха оставили поле за изява. След обстойно почистване на технологичните остатъци (стружките и мърсотията) се заех с ровенето. По съвет на Gadnqara ( безкрайни благодарноси)...
  10. Alecks

    Walther / Umarex

    Снимката е от преди година, преди да я преместя. Благодаря СаМуРаu.
  11. Alecks

    Walther / Umarex

    На тази цена,:eek: (загънете ми две за вкъщи). :-[
  12. Alecks

    Walther / Umarex

    Честито. Мислех си че ще остана само аз с такава.
  13. Alecks

    Софийската група

    Здравейте, ако някой ходи в неделя мисля че ще мога да дойда след обед.
  14. Alecks

    Софийската група

    До сега с няколко пружинки, последните две Hunter 1250 ГП, а съвсем скоро PCP което с нетърпение чакам. И силно се надявам да помагате защото съм съвем бос в тази област.
  15. Alecks

    Софийската група

    Здравейте, има ли място за един новобранец?? :cheers:
  16. Alecks

    Walther maximathor

    Здравейте, Нов съм във форума и ако нещо не пиша като хората моля да ме извините. Имам нужда от съвет за pcp. Двоумя се между Cometa Lynx v10 и walther maximathor. На пчти една цена са със доста сходни показатели. Кое според Вас по-опитните е по-добро? До сега се забавлявах с едно Gamo Hunter...
Нагоре