Резултати от Търсенето

  1. mario321

    Вицове и смешки

    Попаднал един българин в Ада. Дяволът го пита: – Тук има 8 ракии, колко можеш да изпиеш? – 9! – Е, как така 9, тук са осем? – Нося си едно патронче в джоба! - отговорил нашенеца… - Хммм, кефиш ме! - казал дявола… – Тук има 8 к*рви, колко от тях ще оправиш? – 9! – Е, как така 9, бе? – Ами, и ти...
  2. mario321

    Вицове и смешки

  3. mario321

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Щом всичко ти е изрядно, колега както ти написах вица, трябвало преди това нищо да не ги разпитваш. То ако беше така много колеги щяха да пишат за това и по сайтовете в момента нямаше да се продават.
  4. mario321

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    И защо да не можеш? Може би едно време не си я регистрирал и за това така, другия вариант да се е изтъркал серния номер на пушката . Да не стане само като онзи виц : Един човек с каруца качва една жена на стоп, по едно време тя му вика със странно гласче амииии амиии страх ме е да не ме...
  5. mario321

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Май най голямо значение има самия проектил, хубаво плато и скорост до 285м/с, чиста цев и хубава фаска
  6. mario321

    Вицове и смешки

    :D:D:D
  7. mario321

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз съм имал такива насадка, вечер ми осветяваше окото все едно съм заварявал с електрожен без маска, като погледна през насадката за една минута и после пет минути с това око почти не виждах, но може и нещо да е проблема бил в мен нека споделят и други колеги
  8. mario321

    Тема за домашните любимци

    Така е колега :)
  9. mario321

    Тема за домашните любимци

    Ето го и моя малък Джак Ръсел на 3 месеца ,може да е малък но като се ядоса става по лош и от тигър :D
  10. mario321

    Моят автомобил.

  11. mario321

    Вицове и смешки

  12. mario321

    Вицове и смешки

  13. mario321

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Така както подлагаш тези дълги ленти, вътре в леглото където ляга тубуса на оптиката, ще деформираш монтажите. После ще се чудиш какво става, защо няма точност. Ако подлагаш така изрежи поне по къси ленти по 5-10мм само от долу да повдигнат оптиката и да няма излишно напрежение на ляво и на...
  14. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Нещо от светлината е станала такава снимката, сега погледнах в реално време няма нищо такова ;)
  15. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    В момента нямам хроно и не мога да кажа точно каква е скоростта, за това написах горе на колегата приблизително като мощност колко е.
  16. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Близо 700j в секунда !!!
  17. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Hatsan Piledriver 45cal :mafia:
  18. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Отлях си малко 17,2гр
  19. mario321

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честита Нова Година! Бъде живи и здрави !:yes::mafia:
  20. mario321

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Днес направих малко поправка и станаха по добре
Нагоре