Резултати от Търсенето

  1. PetioStoianov

    Моето видео

    Видеото приключва прекалено рано. Не е заснета частта, в която внимателно се събират стъклата.
  2. PetioStoianov

    За жените и пушките...

    Аз пък си помислих, че просто мъжа й има зъби, но не много търпение ;)
  3. PetioStoianov

    За жените и пушките...

  4. PetioStoianov

    SUMATRA by Eun Jin

    Добре дошъл в клуба. Само се оглеждай добре преди да стреляш, това не е играчка. Суматрите са известни с това, че имат потенциал да правят бели, особено след тунинг. Винаги имай едно на ум дали мишената ти може да бъде пробита и по-важното, какво има зад и около нея. Забавлявай се и нека те...
  5. PetioStoianov

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Аз искам да отправя една хвалба и благодарност към колега. Взех си нещата и ще ходя да стрелям. Знам, че имам налягане в бутилката и съм спокоен, но щом идва време за първото дозареждане - няма. Пълня си пушката до 200 бара и повече не иска. Оказва се че нямам налягане в зарядната. Закарах я в...
  6. PetioStoianov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Сравнително просто ама и аз да кача нещо в темата :). Омлет с гъби и шунка, домати с пармезан, царевица, хлебче и нектар.
  7. PetioStoianov

    SUMATRA by Eun Jin

    Не съм конфликтна личност, но моето име и моята пушка започнаха да се споменават през един пост и въпреки, че хитч не искам да се въвличам в спорове или да заемам страни, ще напиша само един пост по темата. Предварително споменавам, че ще пиша всичко, както си е и напомням, че няма да пиша...
  8. PetioStoianov

    Избор на оптика

    Ако си вземеш оптика х32 предна леща с високи монтажи, тогава ще имаш много голямо разстояние между корпуса на оптиката и цевта. Трябва да се стремиш разстоянието между корпуса на оптиката опред и цевта да бъде възможно най-малко.
  9. PetioStoianov

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Аз имам БПЦ Тенто, руски, стар, х16 и наистина е уау. неговото х16 е по-приближено и ясно от х32 на бившия ми Лийпърс.... И все пак, много добра група за това разстояние :)
  10. PetioStoianov

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    142 метра с оптика 3-12x32 ? Доста добра група е това, like :)
  11. PetioStoianov

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Той с крикета на над 300 метра пука кенчета от воле, на 100 метра не болен ами и глух и сляп ще уцелва :D много е добър ей ! Аз иначе ще се опитам да направя едно излизане на 150-160 метра, само да излезе хубава оптика за продан :)
  12. PetioStoianov

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Снайпериста на форума :) !
  13. PetioStoianov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги, някой знае ли от къде мога да поръчам ремък за носене за Хатсан Херкулес ? Търсих по сайтовете ама ъ-ъ. Най-вероятно аз не съм търсил като хората. Дори да не е на Хатсан(оригинален), не ме притеснява, въпроса е да може да се закачи на антабките. Не държа нито на логото нито да е нов.
  14. PetioStoianov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Най-грозния булпъп, който съм виждал...особено приклада от към рамото е като настъпен от слон...
  15. PetioStoianov

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/butilka-do-300-bar-nova-CID360-ID6IZCd.html
  16. PetioStoianov

    Избор на оптика

    Добре дошъл във форума. Не знам много за този Хатсан, но съдейки по съмнително ниската му цена нямам доверие във възможностите му на тези разстояния. Зависи по какви мишени ще стреляш на тези 80 метра разбира се. Ако ще са капачки от безалкохолно, орехи или малки камъчета ме съмнява твоята...
  17. PetioStoianov

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Малко ъпдейт в една от любимите ми теми. Тези дни в района на Девин, Родопите, легнах в 20тина см сняг да видя какво ще излезе. Температура +2 градуса, за пръв път стрелям на студено; Пушка Суматра 2500 6.35mm със саунд модератор правен от Gadnqra, чудесна работа върши; Проектили 3.64 destroyer...
  18. PetioStoianov

    Обяви от мрежата

    Ако някой стреля от легнало положение и за сега ползва кашон или не искате да си одраскате капака на колата :) https://www.olx.bg/ad/odealo-ID7aIxB.html#43ae7be8ae
  19. PetioStoianov

    SUMATRA by Eun Jin

    Така изглежда. Според чуждестранен сайт това е станало още миналата година по това време горе-долу. 1) https://www.gatewaytoairguns.org/GTA/index.php?topic=136204.0 Според други сайтове е просто ребранд, няма промени, всичко си е същото. 2)...
  20. PetioStoianov

    За жените и пушките...

    И така скъпи приятели се родила идеята за въздушна пуша с два големи резервоара ;)
Нагоре