Резултати от Търсенето

  1. georgi dimitrov rashev

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    благодаря много за напътствията ще го потърся
  2. georgi dimitrov rashev

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    благодаря за отговора пушката не е ползвана стреляно е само няколко пъти за проба ами ще и търся майстор да я почисти и така нататък но в шумен няма такъв а в магазина казаха всички които ги вземали не ги отваряли и така стреляли аз за това не съм я ползвал защото още преди да я закупя четох за...
  3. georgi dimitrov rashev

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    здравейте колеги чета тука за гп и имам въпрос имам хатсан страйкар едге с газова прухина вортекс купих я преди няколко месеца някой знае ли дали гп е капсулована или може да се донапомпва не искам да я разглобявам щото е в гаранция благодаря предварително
  4. georgi dimitrov rashev

    Регистрация на въздушна пушка втора ръка без документи?

    задравейте и аз на 29 септември си купих хатсан страйкър едге вортекс не гледат документи искат замерване от оръжеен майстор удостоверение в което пише колко джаула е на мен ми писаха 21 джаула и човека ми каза с удостоверението и фактурата да карам и да не я регистрирам ама тази седмица ще...
  5. georgi dimitrov rashev

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    имам въпрос купих си хатсан страйкър едге вортекс 5.5 каква читава оптика да и търся знам сигурно е писано по темата просто някой който има такава да ме светне каква оптика да взема благодара предварително
Нагоре