Резултати от Търсенето

  1. P

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Ще се опитам да премеря тези дни, понеже нямам шублер и ще трябва да взема от някой.
  2. P

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Външен диаметър ли ти трябва само или и дебелина на стената?
  3. P

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    1/2 UNF за да мога да монтирам обикновен модератор или дори 3Д такъв, или и при нея стъпката може да варира? Просто оригиналния не знам как е правен. Този, който е в момента не е оригиналния.
  4. P

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте, не знам дали това е парвилния раздел, но ако не, нека модератор я премести. Трябва да сменя модератор на FX royale 400 5.5, но като свали стария, който е навит на накрайник малко след бутилката, видях, че на цевта има друга резба, най-вероятно 1/2 UNF, която обаче е на 5,1см от края...
  5. P

    РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

    Ами на мен точно за колело ми трябва. Та, за това се спрях на такъв, но все още се чудя. Имаш ли спомен от къде си го купувал? Иначе куфар имам, но на колело с него си е малко сложно, ако трябва да се кара с по-висока скорост и да се маневрира бързо... Иначе и на мен не ми се дават 80лв, но...
  6. P

    РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

    Някой ползвал ли е такава раница за пушка и дали ще е добра? Доста тънки ми се виждат стените и не знам дали при носене самото обтягане на презрамките дали няма да навредят на цевта...
  7. P

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Някой интересува ли се от JSB Exact Jumbo Heavy .22, защото смятам да поръчам от чужбина няколко кутии, тъй като ми идват на около 29,50лв. с доставката до България. Евентуално мога да добавя някоя и друга кутия, ако някой иска. Но ще трябва да ви ги пусна по Спиди, така че ще има едни 4-5лв...
  8. P

    Самоделни PCP-та

    Ето от къде е проблема. Това черно уплътнение. Оказа се, че не е гума, а някаква пластмаса. Като се опитам да го сваля, се чупи на малки парчета. С обикновен о-пръстен да го сменя, нали? Само че откъде ще намеря с толкова тънка стена не знам
  9. P

    Самоделни PCP-та

    Ето обещаните снимки, дано са ясни.
  10. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Колега, от къде си взел матрицата за проектилити?
  11. P

    Самоделни PCP-та

    Попитах преди повече от седмица, но така и не получих отговор. Намерих къде е писал за него, но по някаква причина, снимките не се показват. Явно са махнати от сървъра, точно тези на разглобения пищак. Утре ще го снимам.
  12. P

    Самоделни PCP-та

    anibis я е правил. Манометърът е отпред на цилиндъра, но не мога да го отвия. Утре или в понеделник ще снимам и ще кача снимките. Сега ще погледна и темата, за да видя.
  13. P

    Самоделни PCP-та

    До сега не съм изпускал въздух. как се прави точчно? Помпам с помпата и като чуя, че отваря клапана, развивам винта на помпата или друг беше чалъма?
  14. P

    Самоделни PCP-та

    Здравейте, преди време купих самоделка ПЦП от колега във форума. След известно време леко започна да губи налягане, нещо от порядъка на 30-50 бара за месец/месец и нещо. Казаха ми да го намажа със сапунена вода, но така и не успях да открия откъде изпуска. Наскоро обаче, след като тръгнах да го...
  15. P

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Не си намирал уведомителното от КОС. Ако ида, дали издават дубликат или няма да стане?
  16. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ще го направя. Иначе само в един пост намерих, и пише 4,48х1,78. Явно стената трябва да е 1,78. Сега като премеря да видя шублера дали малко под 4мм или под 5мм ще покаже, и ще знам.
  17. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ами работата е там, че има 136стр. Намерих го в едн апубликация от 2010 на st_beer, но помпата е друг модел, т.е. хатсан е, но явно не е тази с цветния манометър, защото третата степен изглежда по-различно. Имаш ли представа горе-долу кога е писано, за да знам от коя страница да търся.
  18. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не знам дали е 63 или 50. Макар че, като се замисля, имам само един о-пръстен там, нещо не се сещам да има втори на буталото. Иначе го дават 1.5мм дебела стена на номер 63, но все ми се струва, че е 50 за третата степен, но размер не пише.
  19. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте, някой може ли да каже какви са точните размери на о-пръстена за третата степен на помпа хатсан(тази с цветния манометър). Досега вземах едни, които са със значително по-дебела стена и като го нанижа на пръчката изрязвам с макетен нож част от него за да го изтъня и да влезе, но...
Нагоре