Резултати от Търсенето

  1. Demi

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Колега от поста си махни частта с убиването. Тъй като в правилата на форума е забранено.
  2. Demi

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, днес преди обед пострелях с метеорчето на 12м мерени, от маса с чашки game match. И направих 7,5мм група. Резултатите добри ли са.
  3. Demi

    Старозагорската група

    Колеги, отдавна не сте писали. От стара Загора съм и искам дас се присъединя към старозагорската група. Стреляте ли и ако да къде?
  4. Demi

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте имам един проблем с метеор ар 1000. Надулника на цевта се мести напред назад и явно докосва чашките и резултатът е заря. Опитах се да сваля надулника. Развих двете болтчета, но не иска да излезе. Как да сваля ндулника.
  5. Demi

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Благодаря ви за бързия отговор. По назад в темата четох ,че пружината на нориката не пасвала на метеора. Някаква пластина в буталото трябвала да се премахне. И че, пружината на нориката омеквала по бързо.
  6. Demi

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, колеги откъде мога да си купя маншет,пружина и оплътнение за цевта за метеор ар1000 4.5. В момента метеорчето е на 350–400 чашки. След колко време трябва да го отворя.
  7. Demi

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    И при бившата ми 125ца червените издържаха повече
  8. Demi

    Старозагорската група

    Здравейте колеги знаете ли къде в Стара Загора мога да си оксидирам пистолета. Благодаря предварително.
  9. Demi

    Haenel 312 , 311

    Откъде мога да намеря мерници за 312?
  10. Demi

    Haenel 312 , 311

    Здравейте искам само да попитам кое е по добре иж 512 или хайнел 312 като качество на изработка и точностза 200лв кое е по добре
  11. Demi

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    Аз си имам иж 40 беше с кожен маншет но той не ставаше за нищо и го смених.Май е с оригиналната прожина.Серийния номер е 8931739.Вижда ми се много слаб .Не троши. шишета от бира дори на два метра!!!!!!Какви промени трябва да направя за да го усиля
  12. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте колеги след като отворих хатсана видях че дупката която държи зъба които хвашта буталото се е раширила проблемът го реших като наварих дупките и псле ги изтърках с точния размер на шифта. Оказа се че има и друг проблем там където зъбът хвашта буталото се е изтъркало наварих го изтърках...
  13. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте купих си Hatsan 125 th втора ръка и имам един проблем с него.Спусакът е много мек след и 15,20 изтрла спусачкът отказа напълно и аз неможах да го заредя.Поразвъртях отдолу болтчетата и най накрая зареди.Пострелях 5,10 пъти и пак се яви проблем hatsana зареди нормално и тъкмо слагах...
  14. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Hasan striker edge по до бра ли е като качество на изработка от hasan 85
  15. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Да попитам в калибър 4,5 хатсан 85 или хатсан 1000s.
  16. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Да ви питам за хатсан 85 колко джаула е?и дали торун 401 или 501 са по добри като качество на изработка и мощност?Днеска видях, че има марка торун и искам да разбера дали са качественни?и дали въобще Торуна може да се сравнява с хатсан???
  17. Demi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте,искам да си взема въздушно оръжие.Имам една китайска от доста време съм с нея и вече искам да си взема нешто от по виския клас първо се бях спрял на crisman 1377 , но се отказах и реших да си взема hatsan.Искам да е нешто по силно и за около 200лв.Каква е разликата между hatsan 80,85 и90
  18. Demi

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    :'( Значи единствен пистолет с такава технология и за толкова пари е само зоракито.
Нагоре