Резултати от Търсенето

  1. H

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Добър вечер,Добри.Виждам,че си много наясно с руските модели пушки и искам да споделя,че преди няколко дни се сдобих с Байкал-МП512 в 5,5 и съм приятно изненадан колко е прикладиста и приятна за стрелба въпросната пушка.Възможно ли е ако реща да ти изпратя пушката да я прегледаш,защото нямам...
  2. H

    Избор пушка 16j

    Благодаря колеги.Започвам да се замислям за вайрух.Ако някой има за продаване нека ми пише
  3. H

    Избор пушка 16j

    В сайта ли е сгрешено или наистина е 7.5j Вайруха?
  4. H

    Избор пушка 16j

    Добър ден,колеги.Желая да се сдобия с пушка около 16j в 4.5,защото държа на точност пред сила,но и не желая пушка под 10j.Пуснах обява за закупуване на комета(наясно съм,че е малко повече от 16j,но преди време я притежавах и съжалявам,че се разделих с нея преди да да свикна да стрелям с нея...
  5. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Благодаря много за отговора колега
  6. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Добър ден,колеги.Възможно ли е заводското гп на комета да се спадне и пушката да стане около 16 джаула(калибър4.5)?Как биха стояли нещата с точността и отката след тази процедура ако е възможна?Благодаря предварително
  7. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Добър вечер,колега.Поръчах я от този португалски сайт https://www.mundilar.net/pt/ За да поръчаш трябва да имаш карта с която да може да се поръчва по интернет и paypal акаунт.Коректни и точни са и няма от какво да се притесняваш.Имай предвид,че доставката ти е 24евро.Идва за около 10 дни до...
  8. H

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Благодаря ще пробвам задължително
  9. H

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Добър ден,колега....да с оптика leapers 4x32 и правя по големи кръгове,защото оптиката ми идва с малко увеличение и дебел кръст,когато стрелям по малки кръгове,но ще пробвам да стрелям по черен кръст.Благодаря за съвета
  10. H

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Комета 400 стреляно на открито с предна упора(чувалче) на 30 метра...горната група е за загрявка
  11. H

    Свиленград

    Кире,голям пич си и винаги си добре дошъл...ще те посрещнем подобаващо с Емо.Поканата важи и за колегата Павел с който ще ми е приятно да се запозная.
  12. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Току-що пристигна кометката...много съм впечатлен от изработката и на мен лично много ми харесва.Пристигна с документ,че е под 24 джаула.От комета ме информираха,че вече не работят с куриерската фирма TNT,а с DPD.Доставката ми беше точно 10 дни и пристигна със Спиди на адрес.При поръчка дават...
  13. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Колеги утре поръчвам комета от Мундилар,но въпроса ми е има ли реална разлика между синтетични и дървения приклад освен визията?Някъде бях чел,че отката бил по малък при дървения,но реално така ли е?
  14. H

    COMETA - хубавите испанки.

    ясен е избора на чашки. Има ли значение в 4.52 или 4.53
  15. H

    COMETA - хубавите испанки.

    Добър вечер,колеги.Какви чашки харесва кометата в 4.5?
  16. H

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Мен също ме вълнува дали от въпросния сайт работят с куриер до адреса.Нека някой когато е поръчвал или е наясно се включи
  17. H

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Мога ли да изискам самата поща да ме представлява и да освободи пратката както става при пратките от китай?Там заплащам 15лв и ми освобождават пратката
  18. H

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Този разпределителен център в София ли се намира колега?Или я изпращат в регионалния пощенски клон?Питам защото съм от южна България и ако трябва и да ходя до София няма да си заслужава
  19. H

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря за отговорите ви.Имах daisy 880 като дете и тази пушка има сантиментална стойност за мен и това е причината да искам да закупя точно тази пушка.Как е по удачно да я поръчам-чрез посредническа фирма за транспорт или да си платя 30 евро транспорт предложен от сайта?Има я в посочения от...
  20. H

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Добър вечер,колеги.След продажбата на метеорчето ми съм харесал едно американско пушле за развлечение,но искам да попитам как стои въпроса с поръчка от чужбина?Имам възможност да го поръчам от този сайт (Испански) https://www.carabinasypistolas.com/en/ или от Pyramid(американски).Всяка...
Нагоре