Резултати от Търсенето

  1. D

    Недоволни или измамени

    В съвременния бизнес не трябва да ни е страх от мошениците, а от честните хора, които не знаят какво правят“.
  2. D

    Недоволни или измамени

    Трябва да им благодъриш на Баи Митко и Оги че споделиха а не да се заяждаш....Като четеш форума повечко ше разбереш че Цилиднъра и Гъдняра са уважавани тук а според твоя гении които боготвориш тези маистори нестават и те са от флекаджиите....А и съм го питъл за Тодор от пловдив и тои не...
  3. D

    Недоволни или измамени

    Прати и 2000 лева и на Митко за пушките.... Забравих и 0,10 стинки за пакетчето...Много хора ще ме разберът.....
  4. D

    Недоволни или измамени

    Dinkata за тия имам специална въдица....
  5. D

    Недоволни или измамени

    Неискъм да променям мнението на никого...Тук повечето сте приятели от години....И които си е доволен от Анди да ползва неговите услуги.....На мен ми стига историата само с двете пушки...Спирам да пиша тук....Наистина е корекно Анди да обесни на всички неговата гледна точка....
  6. D

    Недоволни или измамени

    За правописа си пиша 2-.... Лошото е че нищо от това което написъх немога да го докажа...Но поне мога да питам Анди дали си застава зад думете си......Ие редно да чуем и него......
  7. D

    Недоволни или измамени

    Не се здържах...Наистина Анди много ясно че е вършил и много услуги и на добри цени.....Моя зблъсак с Анди купувам си еваникс от випа казами че цената е много добра....Харесвам си оптика с много добра отстъпка казвам цената на Анди казвами и аз мога да ти я доставя на същата цена викам...
  8. D

    Недоволни или измамени

    Момци работата ще излезе много по-дебела отколкото си мислите...На мен ще ми трябва един ден отпуск сигурно да си взема за да пиша тук за Andi.....Пловдиската група да не си трае...
Нагоре