Резултати от Търсенето

  1. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Type 1: Mod 55-60-70-75-80-85-87-90-SpeedFire Type 1-B: Mod 88-95-99 Type 2: Mod125-125TH-125 Sniper-135 -Torpedo 150-150TH-155 Type 3: Striker 1000S-1000X-Edge Type 4: Dominator under lever series Type 5: Torpedo 100X-105X under lever series Type 6: Mod25 SuperCharger / SuperTact Type 7...
  2. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Стрйкъра е без "куатро" спусък в комбинация с неудобно петле. Като се добави и лекия приклад, за мен това е най-неудачния модел на фирмата.
  3. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Може би неправилно съм разбран. Става въпрос за удължаване на живота, а не за издръжливост. С 5лв. може да се купят пакетче дъвки и 2 вафли така че не става въпрос за пари. Мисля си че след като и без това се отваря пушката, маншетът да бъде заменен с нов и да не се рискува с тракащи предмети в...
  4. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Срещу 5лв. за нов отпадат въпросителните за ефикастност на жици, кабели и др. подобни. :-[
  5. marrikdin

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тази пружина реално помага само за нагнетяването до втория бар, след това налягането я заменя. Имам такава гега и съм доволен. При мен е: с и без "осморките" не забелязвам разлика; JSB 1.175 g. с 4(от 13) навивки на ударната пружина; тежестта на саундмодера е ОГРОМЕН плюс; оптимално налягане...
  6. marrikdin

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Стъпала е върху крачето на другата двунога :).
  7. marrikdin

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Защото А4 на 100м е като бълха да ти кацне на мушката камо ли пък група колкото кибрит да има.
  8. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    И аз мисля така (над 100атм.е доста плашещо фъскане). Ако нямах съмнения в спусъка, а в дължината на стержена бих "спихнал" пружината и да проверя преди да я режа. За напомпването и става щуцер за АТ-44. Павка, не спомена от кой регион си, може някой да ти помогне. Опитай да върнеш телената...
  9. marrikdin

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Не съм. Бих казал че ако хвръкне и мерника, пак маншетът е за смяна.
  10. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    С риск да го превърнем в чат, колко по-дълъг е стержена?
  11. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    За това инфо трудно. Нещо при монтажа на спусъка изтърваш.
  12. marrikdin

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Това не е вярно. nikolela не усещаш ли че подлъгваш хората. Прилича ми на спукване на гума защото е свършил бензина.
  13. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    :) Клипове много, както при пушките е. Някъде в началото на темата има линк на клип как става примерно. От "вложка" няма нужда. Ако успяваш да се справяш с дребните ремонти по колата си, би трябвало с по-вече "мамата" да се справиш.
  14. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Vortex - Vortex ако си видят от тези, те се слагат с "дебелото" назад. По-удачни са защото може да се коригира налягането от всеки който има помпа за ПЦП (хатсанска).
  15. marrikdin

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Подпора/пета на по-тънката част от ГП-то "в посока" към задната част.
  16. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    nikolela на 50м широчината на "кръстачката" в оптиката на х4 не е ли колкото 2-3пъти х20ст. Имам leapers 3-12x40 и konuspro 10-40x52. Може и да не довиждам ама да питам. На х12-14 ясно виждам 1ст. на 50м. Пробвах и едно GAMO 3-7х32 , на х4 пак колкото 2 монети с дебелината на...
  17. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    по-добрата възглавница ще ти преспи чашките
  18. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Това за неотварянето за 8год. с евентуален кожен маншет и заводската мръсотия само БРАВО за късмета на бройката. Колко от 10 пъти я уцелва?
  19. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    С от 80лв. но от няколко крачки. По-малък откат и с разумна мощност за точността си. Това последното си е противоречие с предното :). То заприлича на чат, добре е че важното е в началото. Само няколко бири време за четене. :) :) :)
  20. marrikdin

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Между HATSAN MOD 95 (VORTEX???) и HATSAN MOD 125 VORTEX - мод. 95 е по-добре, и да и се бае малко. Мина ми през ум за аналогия от бокса: големия замах по-често пропуска от прав с малка сила.
Нагоре