Резултати от Търсенето

  1. Орлин Вълчанов

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Всички уплътнители са сменени като смених пружината преди 2 години, и са изстреляни не повече от 500 съчми.Явно ГП си е такава,по спомен беше 40 или 45кг.
  2. Орлин Вълчанов

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Да,толкова и дават с телена:210-220 м/с. За това ми малеят тия 180м/с за ГП....
  3. Орлин Вълчанов

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Колеги,сложих ГП(от норика) на цфх-а в калибър 5.5мм преди време.Сега реших да замеря скорости,че отскоро имам хроно и резултат е 180-182м/с. с jsb 1.03гр. Струва ми се,че скоростта е малко ниска за ГП.Как мислите?
  4. Орлин Вълчанов

    Софийската група

    Колега,имам това което покрива точно изискванията ти.Ако не си успял да направиш проба,пиши ми на лично.
  5. Орлин Вълчанов

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Ясно, благодаря.А от кой модел на Норика,или няма значение.
  6. Орлин Вълчанов

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Колеги за Гамо ЦФХ коя ГП от хатсанските може до се приспособи,че не мога да намеря оригинална за тоя модел.Дали ще е близка до размерите на тази на колегата Радев?
  7. Орлин Вълчанов

    Моят автомобил.

    Колега, на Дайхацу Фероза задното стъкло се сваля-не се отваря.Развиват се 4 пластмасови гайки за 30сек и е долу.Има заден ЛСД диференциал,бързи,бавни е на шаси.Сузуки Самурай също имат модели с отваряемо задно стъкло,но само ако е с хард топ...има блокаж на задния диф,бързи,бавни и т.н. Тези...
  8. Орлин Вълчанов

    ВЗРИВ СХЕМИ НА ВЪЗДУШНО ОРЪЖИЕ

    Благодаря за бързия отговор,но...тази схема е за типа зареждане SL,а аз търся за SB.Точно там имам съмнения как се сваля страничният болт за зареждането и дотиквача.Преди време питах колеги във форума,но си останах без конкретен отговор.
  9. Орлин Вълчанов

    ВЗРИВ СХЕМИ НА ВЪЗДУШНО ОРЪЖИЕ

    Колеги,някой може ли да намери взрив-схема за Evanix Rainstorm SB SHB... :wall:
  10. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Е този някой съм пак аз...едва ли във форума има някой друг с точно такъв модел на Еваникс :) Все още не съм го разглобил...нямам и зор до го разглобявам всичко по пушката си работи ,просто събирам информация :cheers:
  11. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Колеги,някой ще сподели ли как се разглобява зареждащата група-дотиквач и страничния болт за зареждането на Reinstorm SB. Ето така изглежда.
  12. Орлин Вълчанов

    Софийската група

    Хроно нямам...и да,нямам предвид ловен излет :)
  13. Орлин Вълчанов

    Софийската група

    Не е лоша идеята...и аз съм с джип,може да направим един комбиниран излет.Аз съм в Лозен и има доста прилични места,ако има някой от източната част на София да направим една организация. Не ми е проблем и на някое друго място в тази част на София също.
  14. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Най-вече трябва да се внимава с оръжейните им "майстори"...
  15. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    За този модел все още няма нищо.
  16. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Някой има ли вече инфо как се сваля страничния болт за зареждане на Рейнсторм?
  17. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Лошото е че за новите модели няма още много инфо...доста търсих но няма нищо конкретно за този тип зареждане.
  18. Орлин Вълчанов

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Ами на мен това ми е идеята,ама не съм сигурен...понапънах го леко,но не подава...като не съм напълно сигурен не искам да го насилвам...
Нагоре