Резултати от Търсенето

  1. Frankeiy

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Не е важно пушката да е лека,а да е балансирана.Имам пружинна Диана,която е над 5 кг.,но с перфектен център на тежеста. Бързата стрелба вероятно е предимство,но същата Диана ми доставя невероятно удоволствие докато я зареждам-наслада за ушите и очите. Но най важното нещо при всички пушки е да...
  2. Frankeiy

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Само да кажа... Оня ден писах на Павката за едно пистолетче.Споделих му,че само на обяд мога да говоря по телефона. На другия ден точно на обяд ми се обади да се разберем.Естествено го обремених и с други въпроси,на които в друг магазин надали биха ми отговорили. А пистолета...вече е в мен за по...
  3. Frankeiy

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Ако го държиш в колата за самоотбрана и ти потрябва вече ще имаш втора неприятна случка.Една усмивка неутрализира идиота много повече от 30 джаула.
  4. Frankeiy

    Обяви от мрежата

    https://m.olx.bg/d/ad/prodavam-vazdushen-pistolet-reximex-rpa-4-5-mm-CID618-ID9mPcp.html Дали....Странно описание.
  5. Frankeiy

    Вицове и смешки

    Като бачкатор главно по покривите си правя сметка още от лятото за зимните месеци,но вчера шофьорчето на фирмата ме накара да се замисля със следния цитат: Ако заделяш пари за черни дни,бел ден няма да видиш.
  6. Frankeiy

    Машини и инструменти.

    Имаш си прекрасна машина за вкъщи. Обхвата който покрива оня кютук е вертикално пробиване с ''дебели'' видии. Не че Макитата не може,просто е по бързооборотна,от което видията заминава по бързо(ако е некой ефтинджос). Другото което се сещам,е че с Макитата ако влезеш между две арматури започва...
  7. Frankeiy

    Машини и инструменти.

    Та за перфоратора-това нито е JCB,нито е перфоратор,нито е къртач. Това е нещо средно,демек нещо като нищо-супер бавно за пробиване на много на брой дупки.(аз монтирам синтетична хидроизолация и перфоратора ми е от основните инструменти.). Много голямо и неудобно за целодневна работа. А пък за...
  8. Frankeiy

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Имат ли гаранция и как стой въпроса с евентуален сервиз?
  9. Frankeiy

    Hunt&Guns (Лов и Оръжие)

    Пак не са объркали детайла... Спомням си след моята сватба ,когато пусках ,,писма,, и ,,поръчки,, и чаках по девет месеца без да знам какво съм поръчал... Е сега имам и момче и момиче. Поздрави.
  10. Frankeiy

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Аз да питам.Тука има доста капацитети...та... Неможе ли да купиме един тир от ,,позлатените съчми,, и с нек'ва химия да им извлечем златото,после с парите си купуваме гора с диви прасета и да почваме тестовете.
  11. Frankeiy

    Вицове и смешки

    И няма начин в някой ъгъл да няма найлонова чанта пълна....с чанти.А във фризера кутията от сладолед по правило трябва да е пълна със сърми.
  12. Frankeiy

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Пия си кафето и си викам-чакай да видя новите публикации за "онея пистолети". И хоп-найстина има едно мнение по темата,по скоро извинение от колега към колега.Както се казва-"Силните владеят хаоса".
  13. Frankeiy

    Избор на пушка до 250лв.

    В студовете при мен е така. Почвам да си мисля,че мога да мисля....и в мозъка ми изплуват всякакви простотии(а в желе е трудно да се плува предполагам) После се затопля,почват ангажименти и всичко се намества. Поздрави.
  14. Frankeiy

    Избор на пушка до 250лв.

    Нещо ми бръмчи в главата,та за това и аз да пооакам темата... За qb 78 ясно,Балистас и готово,но гледам снимки с нещо като "мачови приклади" и qb 79.Ако може линк към магазини,че не намирам.
  15. Frankeiy

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Сами си го набиваме.Точка.
  16. Frankeiy

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Няма да ви помогна с поста ми,но ... да живеят пружинкте.
  17. Frankeiy

    Cometa 400 - 4,5 или 5,5

    Счупен приклад=дизел,скъсан маншет,изстрел без чашка... Поздрави.
  18. Frankeiy

    Тема за домашните любимци

    Дано порасне и да видим какво е.Току що се прибирам.Много е по чевръсто от вчера вечерта.Нахранено,стоплено и скача по леглото точно като малко дете. П. П.- Време за вечеря.
  19. Frankeiy

    Тема за домашните любимци

    Не мога да го оставя на асфалта в междублоковите пространства.Там го намери сина ми с крачетата нагоре. Днес жената го е завела до ветеринаря,той казал,че е синигерче и да му даваме червеичета.Засега кара на сварен жълтък,а като се прибера от работа ще му потърся и червеи от някой рибарски магазин.
Нагоре