Резултати от Търсенето

  1. П

    Тайпан

    Да в тоя кал.
  2. П

    Тайпан

    Здравейте имам Тайпан . Искам да попитам дали друг човек има такава пушка във форума. Да попитам нещо благодаря предварително.
  3. П

    Добричка група

    Ако решите или решиш за другата неделя . Няма ядове. Прати ми един номер на лично да се чуем ако е удобно .
  4. П

    Добричка група

    Колега само събота и неделя съм свободен на линия съм.
  5. П

    Добричка група

    Здравей къде в събота и по кое време. Че ще имам малко задачки
  6. П

    Добричка група

    Тук съм Беров но във форума не го следва постоянно. Ако има нещо звънкайте.
  7. П

    Добричка група

    Казвай те ги тия работи по със време. Че не съм вадил томахавката доста време.
  8. П

    Добричка група

    Да почива в мир
  9. П

    Добричка група

    Здравей чувал съм само подчертавам. Че някъде дето водолазите си пълнят бутилките но до 220-230 бара максимум. Иначе във Варна на стрелбището в мола 300 бара аз поне там ходя .
  10. П

    Добричка група

    За утре нещо . Какво ще правим .
  11. П

    Добричка група

    Тая другата няма значение
  12. П

    Добричка група

    Аз и Иво дето ти прави пушката сме двама . Колкото повече толкова по готино да се организираме и да ходим .когато кажете неделя неделя.
  13. П

    Добричка група

    Защо не само да се съберем че нашата група нещо се пръсна. Преди години всяка недяле съм ходил до Камчия едно изоставено поделение.
  14. П

    Добричка група

    Здравей те група намерил съм хале около сто метра с дължина . Нямаше го в мен дълекомера затова казвам около. Дайте да се съберем около десетина километра от града.
  15. П

    Добричка група

    Неделя и аз съм свободен. Ходят да засичал съм и други хора да стрелят там. Където и да е важното е да се съберем да постреляме
  16. П

    Добричка група

    За много години живи здрави няма ли да направим някоя лека сбирка.
  17. П

    Благодаря!

    Здравейте и аз искам да изкажа свойта благодарност на Сашо ( sen) дано има повече хора като него в България и съм сигурен че ще стане по добро място за живеене. С една дума ме разбра , беше достатъчно търпелив да му задавам питам глупави въпроси . Направи ми услуга която малко хора биха...
  18. П

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колега не изкаме да казваме кой колко е .... И кой колко е .... . Като толкова защитаваш тая измишльотина и пушка немогат да го нарека. Ще ме извинява изобретателя. Отиди му помогни да напомпате изобритението на колкото си бара душа сака. Ама стой донего да му помогнеш да се развие човека може...
  19. П

    Варненска група - SEA WOLVES

    С това нещо най малкия проблем ще ти е бързата връзка. Нямам думи всеки сам си решава за себе си но това нещо не бих го погледнал пък данеговорим за пълнене или каквото и да е било . Съжалявам не се стърпях . Не мисля че такова начинание трябва да се подкрепя във всяка та му форма.
Нагоре