Резултати от Търсенето

  1. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Да си жив и здрав за предложението.Аз лично един пикник бих си спретнал в събота,че не съм вадил пушките повече от година.В 11.30 съм там- дървените въглища и малко мръвка са от мен.Ако някой допълнително се включи е добре дошъл.
  2. W

    Моят автомобил.

    Става въпрос за нов автомобил нe на лизинг,но смятах че ППП не е необходим,а само фактурата и договора са достатъчни за регистрация.И двете хипотези ми изглеждаха еднакво вероятни,но явно са прави.Благодаря за отговра. P.S Извинявам се- сбъркал съм една буква,но смисъла се промени.До сега и аз...
  3. W

    Моят автомобил.

    Здравейте, В процес съм на закупуване на нов автомобил.Странното е,че ме карат да им подпиша приемо-предавателният протокол преди да я регистрират в КАТ.За тази услуга съм им платил и съм им направил пълномощно.Обяснението им е,че без този протокол не могат да я регистрират.Във сайта на КАТ...
  4. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ами аз точно това имах в пред вид.Кефа си го правя със или без стрелбище и понеже говорим за бизнес е хубаво да се преброим "въздухарите" от Варна и да видим на какъв процент от времето ще може да се натоварва едно такова съоръжение.Всичко под 50% е загуба на време на и пари за инвеститора ако...
  5. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ако го правите с бизнес цел,аз съм скептичен.Ако разполагате с терена и може да го издържате само от кеф към стрелбата това е друго и бих се радвал да има такова място във Варна.Иначе е добре да се помисли за откриване на оръжеен магазин в близост,използване на стрелбището и за друг вид оръжия...
  6. W

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам подобна.Прилична е за парите си,но паралакса е изключително стегнат и на големите увеличения мътнее.
  7. W

    Обяви от мрежата

    Тази обява е за Приказки и простотии в Хайд Парк :-)
  8. W

    Избор на оптика

    Пирамида вече не става.Има доста ограничения за износ от САЩ. За по-евтини оптики в повечето случай не си струва упражнението да се поръчват от вън. Ето ти някой от по-известните европейски сайтове: http://www.thegunsworld.com/-тука се пазари с банков превод и трепериш докато си получиш тракинг...
  9. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Имай в пред вид,че обикновенно в Циконията оставяш бутилката в понеделник и я вземаш на следващият ден.
  10. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз потвърждавам за утре.Тъй-като всички май знаем мястото,предлагам в един часа направо там.
  11. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Е значи нацелихме времето-остава да не вали само.Аз ще взема и барбекю,така че може и по някоя мръвка да се носи покрай бирата :-)
  12. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Докато валя имаше барбекю и моабет , а после пак на поляната :)
  13. W

    Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

    :cheers:Дано да е хубаво времето в понеделник та да мога да го видя и копна стрипера:-)
  14. W

    Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

    Аз моята е пробвах без осмица и честно да си призная за 100-на изстрела някаква осезаема разлика не открих.Това упражнение според мен би имало смисъл ако се утежни цевта-лично мнение:-)
  15. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Всички сме с нормални коли и не би трябвало да е проблем.Има и течаща вода, пейки,барбекю и заслон ако завали случайно.
  16. W

    Варненска група - SEA WOLVES

    Тъй-като много колеги не знаят мястото,мисля че в 12.00 ч на центъра на селото ще е добре да се срещнем.Може и жени и деца да се водят ако е хубаво времето и едно барбекю да спретнем.
Нагоре