Резултати от Търсенето

  1. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    На една не мога в момента, но по-долу качвам стари снимки, големите групи ги правих преди няколко седмици, номерирах ги и съм ги описал с цените, че жената да не ги даде без пари някой ден, когато няма да съм наоколо. След това съм купил още няколко, има и 5 Опинела, които не съм снимал, и един...
  2. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Zero Tolerance 0350. Предвид доста приемливата цена се чудех, дали Амазон не са ми пратили менте. Оказа се, че това е доста голям проблем, особено ако се пазарува от външни доставчици, а в Алито е пълно с ментета (оптимистите и търговците им викат реплики) на този модел. Обаче установих, че...
  3. nelsky

    Моите снимки

    Така и не ги дочаках тези юнаци да го издърпат това въже, да видя какво ще извадят. 5 км казаха, че било. Рибари, сигурно цял живот това правят. А втората снимка е направена стотина метра по-назад. Парадоксите на бедните страни - лъскави ризорти с охрана, граничещи с бедняшки колиби. Това е в...
  4. nelsky

    Моите снимки

    На път за работа се откриха гледки...
  5. nelsky

    Моите снимки

    Не съм сигурен на какво разстояние беше, няколко десетки метра, ама колко... Ползвал съм приближение в случая, предолагам 7-, 8- кратно, което е само цифрово. На втората снимка пак съм зумвал, но вероятно е било в обхвата на оптичния зум т.е. под 3.5. Иначе винаги снимам на автоматичен режим...
  6. nelsky

    Моите снимки

    Аз като разправям, че камерата на P30 Pro си остава една от най-добрите и към момента, а и телефона като цяло беше много добър. Ама като бях достатъчно глупав да продам моя.. Моите са много компресирани, че са по над 5 мб. Един приятел летя около Невша тези дни
  7. nelsky

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Песто от леорда (левурда, мечи лук, див чесън, див лук... имена да искаш за това растение) В нета има рецепти, аз го карам по моя си: - 150-60 грама леорда - измита и отцедена от водата доколкото може, дръжките не ги махам - 100 мл зехтин -50-60 грама орехови ядки, или каквито ядки имате и с...
  8. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    Айде, три дена останаха, малко да подгреем :metal: Тоя концерт е много добър между другото.
  9. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    От лукойлската промоция, която върви в момента. Мачетето излиза 40 кинта, Gator Jr. е май модела, ножа е 75. За тези пари са си супер. Мачетето го ползвах да окастря малко клони на вилата, върши работа. На ножа я му дойде реда, я не... с всички други ножове дето се подмятат из къщи... Предният...
  10. nelsky

    Вицове и смешки

    Ники Ролекса си оттеглил кандидатурата за патриарх, сега в Благо Джизъса ни е надеждата...
  11. nelsky

    Вицове и смешки

  12. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Ако има любители на Викторинокс, в момента на сайта на официалния вносител, моделите от лимитираната серия Alox 2023 са на много добра цена. На мен са ми първите ножчета от тази марка и много ми допаднаха, особено Про Хънтър-а.
  13. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    NTK Coyote - симпатичен мъник за носене на врат. С 4 см острие не се знае колко ще е полезен, ама... Стоманата е 420. А самата компания е бразилска (Nautika), специализирана в производство на туристическо оборудване и екипировка. Естествено, ножчето е китайско.
  14. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    Благодаря, не го бях чувал! Добре, че съм сам още в офиса :metal:
  15. nelsky

    Вицове и смешки

    Когато те бива да измисляш реклами, но забравиш да уточниш за какъв танк става въпрос...
  16. nelsky

    Фотоапарати и мобилни телефони

    След като бях достатъчно глупав, преди малко повече от година, да сменя моя Huawei P30 Pro за Xiaomi Mi 11 Ultra, по-малко от година по-късно, ми се наложи да сменя и Шаомито, и се сдобих с Honor Magic 5 Pro. Искаше ми се да си взема Huawei P60 Pro, но евентуалните проблеми с някой услуги на...
  17. nelsky

    Вицове и смешки

  18. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    За Мидалидаре някой ако ще запазва място за къмпинг, в зона "Винарна" има останали само 10 места за настаняване с палатка от винарната. За собствени палатки местата са изчерпани. Всичко се изчерпа за няколко часа, поне така показва интерактивната карта в сайта.
  19. nelsky

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    По случай предстоящият празник - най-добрият коледен филм за всички времена :) Весели празници!
  20. nelsky

    Вицове и смешки

    - Знаеш ли, каква е разликата между тоалетната хартия и завесата за баня? - Не! Каква? - Ти си бил значи...
Нагоре