Резултати от Търсенето

  1. papata

    Плевенска група

    Аз съм ОК. Нека и другите да кажат. :)
  2. papata

    Обяви от мрежата

    На мен ми беше супер неудобна, голяма и тежка. Приклада се пързаля много по рамото- има някаква лъскава пластмаса отзад. Единият модел има отпред реплика на саундмодератор, защото така изглеждал по-добре, както ми обясниха на щанда. С две думи на мен лично не ми хареса, но всеки има свое...
  3. papata

    Плевенска група

    Няма проблем. ☺ Ще пишем тук или на л.с. Мерак да има :)
  4. papata

    Оръжеен магазин БУЛАРМС, София, чашки JSB

    Не се виждат снимките. Може ли да ги качите отново?
  5. papata

    Тема за домашните любимци

    http://www.moser.bg/pokupka/%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8-moser-adjustable-1233-0061-73 Това е машинката, но да подстригваш кокер си е цяло...
  6. papata

    Тема за домашните любимци

    Моята малка бандитка. :)
  7. papata

    Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

    Весело изкарване :) Това с бутилките изглежда интересно. Как ги напомпвате?
  8. papata

    Плевенска група

    Обади се когато се освободиш навреме. :)
  9. papata

    Плевенска група

    Откраднахме си с детето малко време и решихме да постреляме. :)
  10. papata

    Плевенска група

    Срещнахме се с колегата Alucard. Запознахме се. Обсъдихме "Кометите". Постреляхме... :) Да се задържи така времето да постреляме отново :)
  11. papata

    Моят автомобил.

    По-добре модулчето да се намира в купето. Има звуков сигнал при включване и изключване, който няма да се чува. А програмирането му също е със звукови сигнали.
  12. papata

    Моят автомобил.

    Аз ползвам същото от години. Монтирах го когато влезе в сила закона за задължителни къси светлини. Крушки не съм сменял. Има плавен старт. Направил съм го на дългите на 40%. Взех модула с опцията "Изпрати ме до вкъщи". Направил съм я на 30 сек. Сега не се преспъвам в тъмното като се прибрам :)
  13. papata

    Плевенска група

    Здравей, колега! Тъй като гледам няма други от региона. Кажи кога и къде ходиш да стреляш. Може да постреляме заедно някой път. :)
Нагоре