Резултати от Търсенето

  1. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, накой може ли да ми препоръча откъде да си взема нова мушка за AR 1000, защото оригиналната е досадно дебела. Също и ако може някоя идея как да фиксирам болтовете на приклада, които го закрепят към цилиндъра (фиксатор примерно). Аз гледах някакви мушки с фибро влакно, но те струват...
  2. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    А за маншета какво ще кажете? Буталото и цилиндъра да ги чистя ли, защото у дома имам само една тефлонова смазка. Пружината мисля да не я пипам. А може би само леко да попия.
  3. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Извинявам се за двойния пост, но нещо не се оправих със снимките, защото ползвам телефон.
  4. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Разколачох я. Представям ви маншет и бутало. Та-дааааа
  5. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Изчел съм всичко, до което съм могъл да се докопам. Даже вече по някои форуми темите се трият, защото са много стари предполагам. Да ви се похваля-разглобена е. Приспособлението беше 2 гвоздея по 5mm забити в летвичка. Трябваше само помощник да се отпусне отгоре. Утре ще проверя маншета защото...
  6. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    125ца съм пипал само насън, щото вчера сънувах цял камион с въздухарки спрял пре дома и не знам за какво иде реч. Някой има ли съновник да проверим какво значи сънят? :D
  7. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте. Реших да разглобявам МЕТЕОРА и се чудя дали може да се разглоби само с 2 еднакви отвертки като един човек ще ги натиска към пружината, а друг ще избие щифтовете на спусъка. Звучи тъпо нали? Но в момента нямам друго под ръка.
  8. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Аз имам въпрос: как да омекотя спусъка.
  9. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Да, между другото и аз мислех първо да пробвам с по-хубави чашки. А по-интересното, оптиката?
  10. Yordan_Videnov

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте всички. От няколко дена насам стрелям с въпросната пушка. Направи ми впечатление че бие наляво. Преместих мерника докрай в дясно, но все още чашките отиват наляво. Гледах през цевта, уж няма "полумесеци" и подобни, а може и да не мога да видя. Четох една тема, как мерника се свалял и...
Нагоре