Резултати от Търсенето

  1. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Извинявам се за закъснението. Нямаше никакъв проблем, дори имаше и опция за проследяване на пратката
  2. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Но нямаше никакъв проблем с плащането и пристигането.
  3. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Нямам никаква представа, както казах съм лаик! С голям мерак ама новобранец!
  4. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Получих я, сложих оптика и така стои. Не съм специалист, имам нужда от помощ, но излязоха други задачки и всичко оттече! Ако има някой да ми даде съвет ще се възползвам с радост!
  5. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Щом трябва ще го изпразним. Идеален ще бъде за стрелба стоешком-готов окоп!
  6. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Я има и канал даже !
  7. I

    Обяви от мрежата

    Ако някой търси зораки , но е за лява ръка https://www.olx.bg/ad/vazdushen-pistolet-zoraki-hp-1-ultra-5-5-ID5FKbc.html#f57f779aba
  8. I

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Същият хатсан имам впредвид. Мерси!
  9. I

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Колега,предлагаш ли ги на широката аудитория? И ако ги предалгаш на каква цена?
  10. I

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Само да докладвам какви сацените в Англията http://www.airgunbuyer.com/Showproducts.asp?cat=Air Rifles&SubCat=EDGAR BROTHERS. По около 2,5лева за паунд
  11. I

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Четох темата няколко пъти,ама така и не разрах как да се направи 88г бутилка с клапан.Има обяснение,но няма снимки.Та молбата ми е :може ли някой да ми обясни как и къде се монтира този клапан от климатик;какъв е клапана(от климатика ,как точно се казва,за какво налягане е);и ако някой знае...
  12. I

    КРОСМАН пушки и пистолети

    То ако си купиш 2240 ясно е че ще започнеш с цевна кутия.Съжалявам ама не видях снимка с болт от ляво,ако имаш покажи ги
  13. I

    КРОСМАН пушки и пистолети

    С риск да ме вземете за тъп и неграмотен искам да попитам:Може ли 2240 да се направи да се зарежда с лява ръка?Според мен ще е по-удобно,особено ако е без приклада.
  14. I

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Това е идеално,но цената сигурно е стресираща(поне за мен).Имах впредвид нещо от кръжокът сръчни ръце,при мен отива кръжокът ръцете ми пречат:-[.Искам да стерлям за удоволсрвие по капачки ,шишета,да не е скалпел.но не и да пропуска мишена с размер на казан за боклук
  15. I

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Тепърва прохождам в областта на въз.оръжие,но това е хубава идея и ако може да се осъществи е идеално.Понеже аз съм абсолютен аматьор ми трябва помощ от приятел,а аз нямам такива приятели.Така че това ще бъде проект за сега.Не искам да съм нахален ,но как би постъпил ти?o_OСега като се замисля...
  16. I

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Ами то за 100лв,не можем да очакваме чудеса ама ме връща в някой филм за ВОСР и комисарите
  17. I

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте,искам да попитам може ли QB6 да стане поне малко по-нормална пушка?Газ.бутало и прочие....Щото наистина визията й е уникална и ако й се вдигне скоростта ще е супер.
  18. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    момчета аз се обърках като жена при раждане.ще направя един телафон и ще се разберем.аз живея на бенковска при полицейското и нямам кола и може някой от вас да ме натовари.щото ще ми е зорно с колелото.ако е възможно....само да мога да дойда
  19. I

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    имате големи оружия,вярно бая ще се озоря ако трябва да ги нося.помня какво беше в казармата.ама тогава материалната част беше държавна и мн не се пазаше.сега се надявам да я държите далече от новобранците(киртаците)
Нагоре