Резултати от Търсенето

  1. D

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Тая пушка ако я барна ще стреля два лева група на 100 м почти от всеки път
  2. D

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Все си мисля че е реплика на атлас ама ти знаеш по добре
  3. D

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Аз се състезавам в една друга дисциплина
  4. D

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    днеска в студа на на 100 м Импакт м3 36 грейна хин .22 калибър 315 мс
  5. D

    AGN Technology - VULCAN

    А така кажи им аз с един вулкан на човек от форума сме стреляли 7-8 пъти по мишени еми няма нищо общо с Импакт а ама нищо и го надстрелвам на всяка дистанция до 200 метра по нагоре не сме стреляли и двете пушки са в 5.5 стрелят с еднакви слъгове и еднакви оптики така че не казвам че са лоши...
  6. D

    Оръжеен магазин Krale

    Купувал съм десетки неща от крале никога не е имало проблеми
  7. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Супер е оприката и моята доиде днес утре другиден я слагам на Импакта благодарско на колегата
  8. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Първата оптика е за мен че не мога да спя вече
  9. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Айде изчаках се за тая оптика вече да се каже на 3 февруари са тука на 4 ги пращам и готово
  10. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Дай оптиките ние ще се оправим
  11. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Аз пък ще си купя за 1350 лв една няма какво да го мисля да не си купувам апартамент
  12. D

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    И аз се записвам за една с балистичен калкулатор
  13. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Точно този човек е имал поне 5 класни пушки с редуктор и доста експерименти и тунинг им е правил и на agt I fx така че като не познаваш някой не е уместно да го коментираш
  14. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Еми ок вземи си твоя вулкан и ела и него да над стрелям може и малко финикийски знаци да се сложат да е по интересно
  15. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    А така да се знае от скромният ми опит и след стрелба с колегата Славев мога да твърдя че Импакта надстрелва вулкана на всяка дистанция до 200 м в 5.5 по натам не сме ги пробвали еднакви слъгове еднакви условия еми просто няма база за сравнение
  16. D

    KalibrGun

    слъгова да е
  17. D

    KalibrGun

    Една такава в 700 мм в 5.5 ако може да заръчам да има
  18. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Шестограмите къртят най доброто е е wera
  19. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Иска си и редуктора да бутнеш нагоре 13-15 бара и ще стане
Нагоре