Резултати от Търсенето

  1. T

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Браво на колегата, не знам коя година е, цената е доста "солена", а дори няма и ABS. Благодаря за предложението, но за тия пари си купувам VFR1200 2009-та реална година, на 68000км реални с история в Бултрако.
  2. T

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    VFR-1200cm3 ми е скъпичък и няма да му използвам потенциала. Заглеждам се по 800см3. За цена и година вече според мотора, там нещата са като при пушките според състояние, оборудване и прочие. Благодаря все пак.
  3. T

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Здравейте колеги, искам да ви попитам, дали някой колега няма VFR за продажба? Тия мотори не са много актуални в България и трудно се намират. Благодаря предварително.
  4. T

    Моят автомобил.

    За тия пари може да се намери CLK, двуврато е, мощно е, не е много малко, но е много здраво и сигурно!
  5. T

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    При 28мм мисля, че оригинални консумативи за Диана ще ти свършат работа. Моята бройка беше с 26мм.
  6. T

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Премери първи с кой размер маншет р дали е 26мм или е от големите.
  7. T

    КРОСМАН пушки и пистолети

    А като потенциал, скорости, плато и на хартия има ли вече някакви резултати?
  8. T

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Много интересна придобивка, за мен лично постигнатите резултати като скорост и точност представляват силен инетерес.
  9. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    А как се справя на хартия с тази пружина и тия скорости, съответно и вибрации?
  10. T

    PP700W - PCP пистолет

    Има адаптори в крале, а колко вършат работа... божа работа, joro_ihr писах лс. :)
  11. T

    PP700W - PCP пистолет

    Идеята бе да е фул комплект, като тънкия момент е дали заводския заглушител е ок?
  12. T

    PP700W - PCP пистолет

    Да колега, но търсехме модела SA, иначе цената е топ.
  13. T

    PP700W - PCP пистолет

    Здравейте колеги, задавам въпроса си в темата с идеята да не се пускат излишни теми във форума... та запалих един колега по хобито на средна възраст е човека. Хареса си АА700S-A. Ако има колега, който иска да се раздели с дадената бройка, може и с допълнителна окомплектовка нека сподели, ако ли...
  14. T

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Здравейте, искам да попитам някой имали представа нагледно не по форумите как се представя МП513 4,5мм. Питам като скорости,джаули и групираност по мишени, че информацията в нета е доста оскъдна за тази пушка в този калибър, мерси?
  15. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Не че нещо, но тия цени бързо ме отказват :)
  16. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Благодаря, във вторник ще отправя запитване към тях.
  17. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Да да, това ми е ясно. Според търговци 634 стреля с около 220мс с 0.5г чашка в заводски вид, затова и отправих запитването.
  18. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Здравейте колеги, имам въпрос към по компетентните от мен а именно... Имам познат, който търси Славиа 634, защото тя стигала до 16дж. мощност. Първо, това вярно ли е и къде можем да закупим въпросната пушка?
  19. T

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам колега, от един остарял проект... ако ти свърши работа ти го пращам! Пиши на лично ако имаш интерес.
  20. T

    Снимки на вашите пушки

    Уникален!!!... поне за мен! Чакаме ревю... скорости, проектили, групи на "Х" метри и прочие...! За визията евала!
Нагоре