Резултати от Търсенето

  1. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря за информацията. Така е както предполагаш. Не го познавам лично , но съм си кореспондирал с него в форума на *оръжие ком* . Няма значение - след като е в чужбина , въпроса ми се явява излишен. По преценка постовете може да се изтрият.
  2. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги , някой има ли връзка с Еди който беше с ник *Parabelum* ? , ако може да ми даде контакти на Л.С.
  3. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Има варианти - отсрани на полуложата , или с доп. ринг върху оптиката
  4. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здрасти колега,имаш само 2 варианта - занеси пръстените на фрезист и преработете противооткатния профил по размера на прорезите на базата.На качествените пръстени - примерно Рекнагел противооткатния профил е 3,7мм. Другия вариант е (пак на фреза) да се разширят прорезите на базата. Обърни също...
Нагоре