Резултати от Търсенето

  1. supervizor

    Снимки на вашите пушки

    Саше, много ти Благодаря за подаръка!:cheers: Нямам думи,занулих я на 50.->дупка в дупка в монета от 1лв.Лека,надеждна,тактична!! Заслужаваше си чакането:winner:
  2. supervizor

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Колеги,харесал съм си една оптика ATN X-SIGHT 4K PRO 5-20X https://www.atncorp.com/x-sight4k-pro-day-night-rifle-scope-5-20x Там където съм я разглеждал навсякъде е 800$, а тук я намирам за 2100-2300 лв. Възможно ли е да се внесе за по-малка сума от 2200лв в България?
  3. supervizor

    Приклади - изработка и поддръжка

    Благодаря ти много,Светльо!.. а във въпроса ти е отговора! :cheers:Само едната страна нарочно съм оцветил с огнен опал/ наимениванието на цвета/. Вярвай ми с месеци съм правил проби на колко волтажа става най-добре, голяма мъка е и да намериш доброто съотношение на разтвора>o_O
  4. supervizor

    Приклади - изработка и поддръжка

    Ето малка заигравка и от мен,отдавна се канех да го направя
  5. supervizor

    SUMATRA by Eun Jin

    Направих това,полирах еди кое си, смених пружина с по силна,увеличиха се джаулите, СМ.... не мислите ли, че всичко това се чете Не само от нас!?! Всичко това е в наш минус! Наздраве!
  6. supervizor

    SUMATRA by Eun Jin

    За думата монопол не съм съгласен! Ти правиш тунинг- ти си оценяваш труда. Янко прави тунинг- той си оценява труда. Миро си прави пушки- той си определя цената! Еди кой си прави проектили- той си оценява стоката! ... А ние имаме право на избор. Всеки от нас сам избира къде да ходи и какво да...
  7. supervizor

    SUMATRA by Eun Jin

    Човек, който се доверява на хората ще направи по-малко грешки от човека, който не вярва в тях. Никой не е толкова мъдър, че да няма какво да научи от другия. Големи хора сме. "Когато вършиш добро, ще ти припишат егоистични мотиви и задни мисли, въпреки това, прави добро." .. Казано е от Майка...
  8. supervizor

    Недоволни или измамени

    Не споменавай А...., ...че направо в 'имоциите'.... ..И пак ключ на темата ще последва!
  9. supervizor

    Недоволни или измамени

    :cheers:
  10. supervizor

    Недоволни или измамени

    Скоро темата пак ще бъде заключена! Всеки сам избира къде да ходи и какво да прави, резултатите са налице и ги има наяве- не са само теория! Който го може-си го може!
  11. supervizor

    Недоволни или измамени

    Сменил съм две Суматри, което за някои колеги е малко. Първата я продадох,понеже бях още на първа страница относно пневматичните пушки, и до ден днешен много съжалявам! Продадох я защото ми се струваше голяма. Двете ми пушки ходиха на гости в дома на Янко.След това абсолютно задължително! всяко...
  12. supervizor

    SUMATRA by Eun Jin

    Сменил съм две Суматри, което за някои колеги е малко. Първата я продадох,понеже бях още на първа страница относно пневматичните пушки, и до ден днешен много съжалявам! Продадох я защото ми се струваше голяма. Двете ми пушки ходиха на гости в дома на Янко.След това абсолютно задължително! всяко...
Нагоре