Резултати от Търсенето

  1. A

    AGN Technology - VULCAN

    На 50м групата е 1.5-2см на 100 не съм стрелял за група - но реално не намирам много разлика на 50м при скорост 290-320мс, групите с различни проектили са основно до около 2см на 50м
  2. A

    AGN Technology - VULCAN

    При мен със 150j излезнаха 20изтрела,пружината на клапана е оригинална с по твърда незнам дали ще обере някакъв разход
  3. A

    AGN Technology - VULCAN

    Без други подобрения ли!
  4. A

    AGN Technology - VULCAN

    И аз започнах да си права експерименти с моя вулкан от скука, на 200бар редуктор е със 150j + скоростите са мерени с hn46gr. От 300 до 200бар 20изтрела ,
  5. A

    AGN Technology - VULCAN

    Благодаря но търся от пушката около 135j+
  6. A

    AGN Technology - VULCAN

    От къде да поръчам читава пружина за удърника на вулкан
  7. A

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Да организираме нещо
  8. A

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Желаещи да организираме нещо да постреляме има ли
  9. A

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    С пард стрелям до над 220м на 11.2 увеличение скалата лови корекцията прострелката ми е на 50м
  10. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да 2.9 с опашката,пробвах и 3.2/3.4грама но групите са леко отворени с тях,2.9 за сега са ок
  11. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    И аз стрелям с вулкана HN пробвах на наско 2.9с опашката,добре летат и аз търса алтернатива за смяна,много разбъркан грамаж са HN ! Но пък по някога ме изумяват с групите в една дупка влизат малко на късмет са кво ще се падне в кутията
  12. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да незнам защо така но и мойта партида hn са различни по грамаж!
  13. A

    AGN Technology - VULCAN

    46gr -305ms
  14. A

    AGN Technology - VULCAN

    При мен най добри групи дава с H&N 44/46gr
  15. A

    AGN Technology - VULCAN

    Някой правил ли е опити с какви скорости и проектили групира най добре вулкана в 6.35 става въпрос
  16. A

    Kral Arms

    И аз изпробвах всички модели на крал ,хатсан ,рексимекс и накрая взех вулкан като бях пред дилема вулкан 3 или fx impact m3/.....освен излишните набити пари в тези пушки остават и много ядове !
  17. A

    AGN Technology - VULCAN

    Аз също потвърждавам,коректен точен отговорен!Той е твоя човек!
  18. A

    AGN Technology - VULCAN

    Vulcan 3 long 25cal разтоянието е 50м може би ако не върта слъговете групити ще са по добри! Пушката е около 135j
  19. A

    AGN Technology - VULCAN

    От днес и аз съм в клуба на вулкан 3 лонг 6.35 ,благодарско на Павката!
  20. A

    Kral Arms

    Шраунда измества цевта на всички пушки крал! И всички тапи с резба за модератор са криви и в 90% проектила закача в модератора!
Нагоре