Резултати от Търсенето

  1. N

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Към България искат, тоест като се прибораш.
  2. N

    Национална среща 2022г

    +2 и 1/2 само за петък срещу събота :cheers:
  3. N

    Effecto

    Другата седмица ще имам път към Турция, Мога да доставя зеон, срещу капаро и съответното заплащане, ако някой иска на Лс може да се разберем.
  4. N

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Здравейте някой може ли да ми даде координати на магазин за ВО в Истанбул, по възможност да е с богат избор. Благодаря
  5. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Имам една пружина поръчвана от колега от форума, бих я дал на цената която съм я взел. За повече информация пишете ми ако имате интерес
  6. N

    WEIHRAUCH - немско качество за ценители

    Благодаря за изчерпателния отговор но май няма нужда да се пипа заради 8-10 джаула повече.
  7. N

    WEIHRAUCH - немско качество за ценители

    Темата отдава е замряла, изчетох я цялата с интерес. Някой от притежателите да знае как може да се вдигне мощността и с колко максимум без това да влияе на точността.
  8. N

    Обяви от мрежата

    900евро е в магазина...
  9. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Аз нямам възможност за изработка на шайба, но за втулката няма проблем да е една,получи се кофти и ти не си виновен Evanko, поздрави
  10. N

    COMETA - хубавите испанки.

    За мен остана ли нещо 2 за Evanko, 2 за t.marev,1 за kaloya_takev. Сякаш ни пружина ни шайба има за мен?
  11. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Пратих ти на лично
  12. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Баси курса 1.94 за долар
  13. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Потвърждавам
  14. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Аз не съм от София, ще мога ли да се включа.
  15. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Тя е оригинално с ГП. Но даде фира...
  16. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Някой да каже от къде мога да си взема ГП за комета Феникс 400. Благодаря
  17. N

    COMETA - хубавите испанки.

    С въздушно оръжие стрелям от 18 годишен, без да се хваля , но някои хора или се базикат или нямат представа какво говорят . За пръв път ми се случва да не мога да прострелям пушка сам. Затова изчетох цялата тема преди да пиша , но явно не е било нужно ....
  18. N

    COMETA - хубавите испанки.

    Да и е ясно , че са на една права с другите две. .. Тази комета няма прострелване на механични както е във фабричен вид. Кой каквото иска да обеснява.....
Нагоре