Резултати от Търсенето

  1. stannii

    FT Бяла Слатина 21.09 -22.09

    Поздравления за победителите и специално за Детелин, който явно показва завидни умения в стрелбата с новото оборудване! Поздравления разбира се и за всички участници (стари и нови), уважили с присъствието си това, вярвам, незабравимо и интересно мероприятие. А Део си го знаем, перфектен...
  2. stannii

    ФТ-Русе, ,Лесопарк „Липник“,11-12 Mай

    Румба, честита купа! Явно много трудна, но за сметка на това сладка и заслужена победа. Поздравления към призьорите и към участниците уважили това наистина оспорвано състезание. Много добри резултати! Поздравления и за Влади, и за всички взели участие в организацията. Не се и съмнявам, че сте си...
  3. stannii

    FT Тарнак 04.05.2019 - Тренировка 2х30

    Браво на Део!!! Не, не, не заради организацията, в това отношение е ненадминат, то е ясно:bravo: Браво заради резултата! Нямам никаква представа, с коя от многото си пушки е стрелял, но съм абсолютно сигурен, че тя няма нищо общо със страхотния резултат. Давай все така Део! Мисля си, че имаш да...
  4. stannii

    FT Bulgaria Open 2019

    Знам, колко много е важно това събитие за ФТ общността в България. Наясно съм, че залога е голям и очакванията - огромни. Моля позволете ми да благодаря на всички вас, които по един или друг начин сте съпричастни към това мероприятие, и които непрекъснато доказвате, че с труд, упоритост и много...
  5. stannii

    Тренировка Търнак 3 х 20 09.12.18

    Аз идвам! Още не знам дали в събота или неделя но съм там! stannii Станислав Калоянов AA Protarget Sightron Slll JSB 0.547 16J
  6. stannii

    ФТ Асеновград (закриване на сезон 2018)

    Силно се надявам да не си и помисляш, че няма да успееш:)
  7. stannii

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    Дени, да не си посмял да се откажеш!!!:bastun:
  8. stannii

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    Страхотна тренировка се получи. Евала на Део, който с неизчерпаемата си енергия успя да ни събере и да спретне не само едно много балансирано и приятно за стрелба трасе, но и да ни нагости подобаващо! Ами Део, моля те, прави по-често такива тренировки! Знам , не е лесно, но пък преживяването си...
  9. stannii

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    Хайри, питай Петър (Kifa). Той може би ще пътува в събота.
  10. stannii

    ФТ Асеновград (закриване на сезон 2018)

    Dessita Десислава Калоянова Пушка EV2 Оптика NSD JSB 0,547 16J stannii Станислав Калоянов AA Protarget Sightron Slll JSB 0.547 16J
  11. stannii

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    Dessita Десислава Калоянова Пушка EV2 Оптика NSD JSB 0,547 16J stannii Станислав Калоянов AA Protarget - (ако не изпуска редуктора) Sightron Slll JSB 0.547
  12. stannii

    "Годишен рейтингов шампионат - 2018"

    Поздравления Ванка! Доказа, че когато таланта е подплатен с много труд и упоритост нещата винаги се случват! Все си мисля, че вече ти е време да излезеш на международната сцена. Събирай парички Ванка, ама за добрата стара Англия...;)
  13. stannii

    "ФТ Патрешко оупън”

    Извинявам се за късния отговор! За нощувка в Петък - 19ти съм заявил около 15 човека, а за събота над 20, с цел собственика на хотела да го свали от Booking. Дал съм и символично капаро, така че няма нужда от самостоятелна резервация. До тук участниците са около 26 на брой, като не всички ще...
  14. stannii

    "ФТ Патрешко оупън”

    Dessita Десислава Калоянова Пушка EV2 Оптика NSD JSB 0,547 16J stannii Станислав Калоянов AA Protarget Sightron Slll JSB 0.547 16J
  15. stannii

    "ФТ Патрешко оупън”

    Здравейте! С изключителната подкрепа на "Троянската група" имаме честта и удоволствието да Ви поканим на поредното състезание по Фийлд Таргет - "ФТ Патрешко оупън", което ще се проведе на 20 и 21 Октомври 2018г. в землището на махала Маджгурска, село Патрешко, Троянско. Подробности за...
  16. stannii

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Део, много майсторско трасе беше подготвил. Сигурен съм, че всяка точка на участниците беше "изработена" с много, много усилия. Някои имаха доста добри резултати, други (като мен) си брояха побаденията на пръстите на едната ръка:wall:, но нищо не можеше да помрачи доброто настроение и страхотно...
  17. stannii

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Dessita Десислава Калоянова Пушка EV2 Оптика NSD JSB 0,547 16J stannii Станислав Калоянов AA Protarget Sightron Slll JSB 0.547 16J
  18. stannii

    WFTC 2018 Полша

    Сега, когато емоциите и фанфарите утихнаха, аплаузите и медалите се раздадоха, химните се изсвириха, може би е време за равносметка. Но не аз имам право на това, а врелите и кипелите в този спорт, превръщайки го от обикновено хоби в страст и развивайки го с цената на много, много усилия. Но имам...
Нагоре