Резултати от Търсенето

  1. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Това вече според мен е ту мач , не мога да си представя да си мъкнеш пушката навсякъде само и само заради AI-то , а пък и ще убие удоволствието на цялото упражнение
  2. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, както малко по-нагоре бях писал имах много подобна на тези оптики, купувана от същото място , където си посочил: https://www.opticsplanet.com/leapers-utg-30mm-10x50-36-color-ie-rifle-scope-scope-swat-ao-etched-mil-dot-ez-t.html Повече не искам да чуя за тази марка, нямам думи да опиша за...
  3. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здрасти колега, само да кажа и аз моя опит от сменянето на оптики - не искам да чуя повече за UTG (Leapers), защото може би тези, които се продават тук въобще не са оригинални и няма такива боклуци - моята беше фиксирана 10х , стъклата бяха супер долнопробни, страшна дисперсия и мазане -...
  4. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте колеги , благодаря ви за отговорите , надявам се дискусията да бъде интересна и полезна и за други колеги. Така , нека разясня малко нещата. Причината да започна дискусията е ненормално голямата разлика в скоростите на двата вида чашки, която засякох , ненормално ниската скорост на...
  5. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    От VIP-а , чисто нова, 21 J. Независимо колко джаула е , не би трябвало да прави тези номера с чашките при разширяването на полите. Много ми е интересно някой с читава пушка да тества номера с разширяването.
  6. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте колеги , голямо мерене на скорости се бях наточил да правя и да кача резултати , ама се разочаровах нещо и ми мина мерака. Поръчах си допълнително FTT в калибър 5.53 , 5.54 и 5.55 и Gamo pro hunter 5.5 . Още преди да почна уж със статистиката направих с всичките 6 модела по няколко...
  7. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Сега като се замисля това е просто луда работа да разтягам полата на всяка сачма, ще търся такива с по-широки поли - някой ако има идея за нещо подобно да свирка. Ще се пробват и такива примерно...
  8. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Мерси колеги за съветите , сега потърсих и намерих тези, от тях ще се пробва Чашки H & N Field Target Trophy 5.53мм, 5.54мм, 5.55мм https://arms-bg.com/component/virtuemart/chashki-h-n-target-trophy-5-53mmarms.html?Itemid=0 Лошото е , че нямат кутии по 200, за да тествам първо. Иначе ми се...
  9. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте колеги, да питам и аз един въпрос. Днес за първи път ми попада под ръка едно хроно и реших да тествам скоростите на пушката - GAMO CFR IGT 5.5 . По принцип доста отдавна бях правил тестове с различни марки чашки и различни грамажи и се бях спрял от дълго време на JSB 5.5 1.03 gr. Днес...
  10. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    и аз моите съм ги оцветил с черен маркер червените звезди
  11. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Айде колега tzocho , с огромно нетърпение чакам твоето ревю :)
  12. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Браво Анди , ето такова нещо липсва в бг пространството. Ще се радвам да продължиш в тази насока.
  13. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Кажи отзив за качеството на оптиката, как ти се струва?
  14. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Продават ли се тия украинки в бг?
  15. D

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    JSB Diabolo Exact Jumbo 5.5
  16. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги, благодаря на всички дали мнения и на andi за консултациите, които направихме. Днес закачих новата оптика с фиксиран зуум Leapers 10х50, просто пасна идеално с високия монтаж на лийпърс. За мое учудване не изглежда голяма на пушката ми, очаквах нещо много по-огромно. Днес ходих...
  17. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Добре де, от къде мога да го взема този модел 10х50 и на каква цена? В Бг има ли го?
  18. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги, мисля, че по моя казус локализирах проблема. Чудех се просто какъв метод да използвам и реших с известния метод с огледалцето с ластиците. Предния паралакс настроих до край на безкрайност, зума на минимален (3х) От елевейшъна и уиндиджа на оптиката настроих (нулирах) реалния...
  19. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Добре де, колко струва тоя Hawke Sidewinder 6.5-20x42 и от къде се взима?
Нагоре