Резултати от Търсенето

  1. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Здраве и късмет през Новата Година, колеги! И мир.
  2. G

    EDGUN

    Е па...да бърка! :dazzed: Мое лично мнение - Еди беше попрекалил и с цените. А сега и да иска - не може да продава извън страната си.
  3. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честито Свети Антоний! На всички Тонки, Тончовци, Антоанети, Антони и Дончовци от двата пола - да са здрави! На нас... :cheers:!
  4. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Ивановден! На всички с това хубаво име - здраве и успех! А на нас - Наздраве!!! :cheers:
  5. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Никулден, колеги! На именниците - здраве, на всички нас - Наздраве! :cheers:
  6. G

    Снимки на вашите пушки

    :bravo: ... без думи...БРАВО!
  7. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честито на всички именници!!! :cheers:
  8. G

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    корда и парцалчета, както е писал колегата по-горе. Няма начин да сбъркаш, и цевта се опазва. :) ... малък, като прилагателно се пише с "ъ" ... "малак" е друга дума, съществително...
  9. G

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Адаш...то и при жените е така.."друго си е дебелшкото..:bravo:" ама пусти булпапи..много тежки с цев 16мм диаметър.
  10. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честито на всички Петрета и Павки! Да са живи и здрави! :cheers:
  11. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Гергьовден! И честит Деня на Българската Армия! :cheers:
  12. G

    Снимки на вашите пушки

    И малко снимков материал от Кубратова България... " Още една перла в короната".... да не се чете "вирус"!!! :D Отскоро се сдобих с това чудо...сега го учим да стреля. Фанелката и шапката са бонус от конструктора на Raptor, Камрад Валент от Украйна. Тангра да му наспори още много успешни години...
  13. G

    БУЛПАП

    Вай-вай...тоя ми се види "бая вкусен" като стане. Успех, и чакаме ревю на готовото изделие. :bravo:
  14. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги! Дали е тук мястото за такава тема не знам... Ако не е, ще помоля модеоаторите да я преместят/махнат. "По молба на наш колега от Бургас - Виктор" Търси се дом за едно симпатично куче порода "Дого архентино" На близо година, женско, бяло. на носа има черно петно с форма на...
  15. G

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честито Атанасовден на всички! Да уважим и този светия и всички дето му носят името! :cheers:
  16. G

    Съобщения.

    Лека му пръст на колегата.
  17. G

    Съобщения.

    Още малко тъжни вести. На 2 декември ни напусна 5ко... Под този ник беше познат тук във форума, и в чата на пловдивската група. В цивилния живот Петко Йорданов. На 57 години. Отиде си по нелеп и жесток начин. Ще го запомним с малко "чепатия" му характер, с едно особено чувство за хумор а също и...
  18. G

    Снимки на вашите пушки

    и сега..
  19. G

    Снимки на вашите пушки

    Малко снимки на бившия "тактик" - вече с нова, благородна премяна. Дърво орех, омазано 3-4 ръце "тунгово масло". Още съхне.
  20. G

    БУЛПАП

    Подобна ситуация и при мен. "Дребосъка" взе да не държи 200 бара. Стария му собственик ми се примоли да го видя...но аз бех :stop:! Чакане му е майката... На отваряне показа сплескан и вкоравил се О-пръстен, под болтчето в клапана за зареждане. Явно им е слабо място. Нов, силиконче...и на...
Нагоре