Резултати от Търсенето

  1. kaloyan_takev

    Вицове и смешки

    Не им и трябва, скоро ще си е техен. Ще ни бият с демокрация. дпс-то на много места е първа- втора партия...
  2. kaloyan_takev

    НОВИНИ

    Даааа, говореха, че притежанието е хубаво нещо, НО трябва да се минават курсове, да се членува в спортни клубове... ТрЕбва де се взимат пари, не може да е свободно. Вместо да прилагат закона ще правят законодателни промени!?!?! :mad: Нещата почти са стигнали Виновен докато не си докажеш сам, че...
  3. kaloyan_takev

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колелото пристигна. К`во съм мерил с шублера не знам. Приставката, която е еднаква за Вейрон и Марксман малко халтави на Вейрона, но на Марксмана заспа. Като попритегнеш болтчетата става и на Вейрона. Китайците се ми пратили някакви кекави монтажни болтове. В две от трите болтчета шестограма...
  4. kaloyan_takev

    Кой каква музика харесва?

    Да пусна една малко подценявана група. Не са много почитани в Европа, не са им чести концертите!? За мое съжаление се разпаднаха по политически причини, надявам се главният да я основе отново. Идвали са в нашата татковина, но аз не отидох :wall: , не знам защо (защото съм смотан, най- вероятно)...
  5. kaloyan_takev

    Оптика за snowpeak M25

    Имам същият. Бавно помпа, не е препоръчително да загрява над 35-40 градуса. Прави доста влага и е добре да има малък филтър на излизане от компресора и среден преди бутилката. Малък филтър се вижда на първите две снимки от линка, който сте дал, а среден на трета и четвърта снимка. Малко...
  6. kaloyan_takev

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За собствениците на Вектор-и, паралаксно колело 100мм Ф и цена 25-26 лева: https://www.aliexpress.com/item/1005003826911517.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.21ef1802szVYEk Някой може да иска или да търси. Сега го поръчах и няма как да дам мнение дали става за нещо. Според продавача...
  7. kaloyan_takev

    Ekol Ultimate или Hatsan Airtact ED / PD

    При всеки КОС е различно. Най- добре питай във вашият какво точно искат В Монтана искат: 1 фактура/касова бележка (самия магазин издава някаква бележка с №, марка и модел на пушката и данни на магазина - това се носи). 2 преснимана лична карта, двустранно и 3 пушката. Щом ще я купуваш от...
  8. kaloyan_takev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Баба Марта бързала, мартеници вързала: морави, зелени бели и червени. Първом на гората- да листят листата. И да дойдат всичките: щъркелите, птичките, първият певец, Косер хубавец. После на градините- да цъфтят гиргините и латинки алени, и божури шарени. Ябълки да зреят, круши да жълтеят. А пък...
  9. kaloyan_takev

    Вицове и смешки

    В този ред на мисли, знаете ли как е вибратор на същия този език? - Електро кар. Сега се замислих, че много звучи като електрическа кола! :rolleyes:
  10. kaloyan_takev

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    https://vi.aliexpress.com/item/4001006009768.html?gatewayAdapt=glo2vnm https://vi.aliexpress.com/item/1005004959273749.html?gatewayAdapt=glo2vnm И аз не знам как се казва, но съм си ги запазил в любими. :cheers:
  11. kaloyan_takev

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Извинявам се, че се намесвам темата, но искам да се изкажа за зарядните. Имах две зарядни от фенер, едното изгоря, а другото гръмна. Аз ползвам такова- https://www.xtar.cc/product/XTAR-VC2-Charger-18.html Това зарядно ми е съживило две мъртви батерии 18650. Едната беше на винтоверта - 5 броя...
  12. kaloyan_takev

    НОВИНИ

    За съжаление това е нивото на огромна част от журналистите! Повечето се чудят защо има, които хората не им вярват. Как да вярваш, на някой, който не знае за какво пише? Добре е, че все още има хора с критично мислене. Лошото е, че хората с критично мислене ставаме все по- малко и все по- стари.
  13. kaloyan_takev

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Благодарим на отзовалите се, чаркалака е поръчан.
  14. kaloyan_takev

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Здравейте колеги, един приятел търси заряден клапан за АА 410, знаете ли от къде може да се закупи? Трябва му това, което е завито от пред на резервоара, през което се пълни с въздух. Ей това му трябва:
  15. kaloyan_takev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    ЧНГ на всички, щастие и късмет ви пожелавам. А на такива като Mr_DEATH, мене и на други като нас - НГЧ :cheers:
  16. kaloyan_takev

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колко ти трябват, за 1 или за два пръстена? Пиши на лично, ще ти подаря. :cheers:
  17. kaloyan_takev

    Лъкове и арбалети

    Има болтове под 130 грама. М3, м4, м5 и т.н. Има и с инчова и с обратна резба. Мисля, че болтове над 130 трама са за тежка промишленост. Под думата болт визирам това ...
  18. kaloyan_takev

    Вицове и смешки

    Айде и аз за Чък Норис! :) Чък Норис може да кози на без коз. Чък Норис пие от чешмата на екс. Чък Норис говори в Долби диджитал съраунд саунд 7 + 1. Ако Ричърд Чембърлейн е спал с над 2000 жени през живота си, то за Чък Норис това е един скучен четвъртък следобед. Веднъж Чък Норис ударил човек...
  19. kaloyan_takev

    Вицове и смешки

    - Какви времена дойдоха - отиваш да ти леят куршум, питат те кой калибър.
Нагоре