Резултати от Търсенето

  1. big_dragon

    Електронни мишени и софтуер за обработка

    Пускам нова тема по въпроса защото никой до сега не е коментирал въпроса. Смятам да разработя проект на тази тема и ще съм благодарен на всеки, който сподели мнение и опит по въпроса. Моля също и за някой линк към подобни програми. За сега съм разгледал електронната система за подготовка на...
  2. big_dragon

    GAMO COMPACT - компресионен пистолет

    Този пистолет е познат в нашите среди, а няма отделна тема за него. Вече съм собственик на такъв пистолет и смятам да споделя впечатленията си. На 26.04.2012 бях в Пловдив и си напазарих от Новият магазин до III-то районно едно пистолетче, GAMO COMPACT .177. за 261 лв., заедно с пакет от 100...
  3. big_dragon

    Узана 2012 година

    Организацията на срещата е още в зародиш, но пускането на темата си мисля, че ще помогне. От два дни съм тук и много ми харесва... :snowoca: За оглед на трасе за стрелба и дума не може да става.
  4. big_dragon

    Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

    По препоръка на братушка пускам отделна тема: За 16 и 17 април 2011г обявяваме състезание по ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени. Състезанието ще се проведе във Варна (В землището на с. Долище на 15км. От Варна) по правилата на ХФТ в три класа: -РСР 16J; -РСР Неограничен (моля пазете инвентара)...
Нагоре