Резултати от Търсенето

  1. big_dragon

    Вицове и смешки

    Много адреналин за чистене...
  2. big_dragon

    Вицове и смешки

    За протокола: Това на мгарето не е F-16, а JF-17 Thunder... "CAC/PAC JF-17 Thunder, или FC-1 Xiaolong, е лек, едномоторен, многоцелеви боен самолет, разработен съвместно от Pakistan Aeronautical Complex и Chengdu Aircraft Corporation of China."
  3. big_dragon

    Вицове и смешки

    Преди всички я искаха, на никой не я давах. Сега на всички я давам, но никой не я иска...
  4. big_dragon

    Вицове и смешки

    - Човек насочва апарат със стъкълце, после щрак и... спомен за Вас... Какъв е той? Оптимистът: - Фотограф. Песимистът: - Снайперист. В училището за нинджи: - Теб не те видях вчера в клас?!? - Благодаря Ви, учителю!
  5. big_dragon

    Вицове и смешки

    -Прасчо. -Да Пух? -Киселото зеле стана...
  6. big_dragon

    Вицове и смешки

    Не знам кой е автора, но Стамат от Шаолин може би знае:
  7. big_dragon

    Вицове и смешки

    Три полезни съвета за месец декември и настъпващите празници /извинете ме, ако сте ги чували/: 1. "В преддверието на тези светли празници искам да си оправя отношенията с всички. Извинете ми се веднага!" 2. "Декември дойде! Изпокарайте се с всички! Спестете парите за подаръци." 3. "Дядо Коледа...
  8. big_dragon

    Вицове и смешки

    ...за пари.
  9. big_dragon

    От нищо... нещо

    Тозе не е никакъв китаец. Не може да направи пружина от бамбук...
  10. big_dragon

    ВИДЕО и ФОТО

    Не е въздушна, но ми хареса отношението към техниката...
  11. big_dragon

    Вицове и смешки

    Ето така се пускат клипове: Предпочитам Steve'n'Seagulls: ПП Някои от кавърите къртят оригинала...
  12. big_dragon

    Вицове и смешки

  13. big_dragon

    Вицове и смешки

    Диоптричен мерник:rambo:
  14. big_dragon

    Вицове и смешки

  15. big_dragon

    Вицове и смешки

    Преместих го при простотиите в Хад парка...
  16. big_dragon

    Вицове и смешки

    Целият свят, както и политиците, я нарича Първата война в залива, имаше и втора война... Операция я наричат военните. Сега се замисли министъра военен ли е или политик?
  17. big_dragon

    Вицове и смешки

    Колумбия, Мексико и Афганистан направиха изявление, че изключват Русия от наркотрафика...
  18. big_dragon

    Вицове и смешки

    И седи между балконската врата и фикуса, за да пази завет и да не духа на фикуса...
  19. big_dragon

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Вероятно като моловете, със зелен сертификат.
  20. big_dragon

    ВИДЕО и ФОТО

    Германска компания отваря завод за дървени и метални компоненти за оръжия в Габрово, след като това направи конкурентът. Новият инвеститор с 3 млн. евро е групата Umarex, която работи чрез дъщерното дружество "Матега". Преди близо 30 години подобно производство започна и Blaser, която вече има...
Нагоре