Резултати от Търсенето

  1. TheStarlingHunter

    Моето видео

    пробвах да снимам с телефона :D
  2. TheStarlingHunter

    AGN Technology - VULCAN

    По принцип и аз съм изстрелвал 2 чашки наведнъж с други пушки преди, но този път не са успели, след което съм наблъскал още една и се е задръстила нацяло. Сега ги изкарах и се надявам да не съм наранил нарезите нещо
  3. TheStarlingHunter

    AGN Technology - VULCAN

    Някой стреля ли с преправян барабан за по-дълги проектили и имал ли е проблем със зареждането? Днес явно ми е набутало някоя чашка накриво и докато се усетя съм набутал още 2 чашки и сега се чудя с какво да ги изкарам
  4. TheStarlingHunter

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Днес КОСаджията ми каза че иска прехвърлянето на една пушка да стане при него тук в Ямбол и продавача и купувача да сме там (купувача не е от Ямбол). Някакви нови въвеждания ли има или е педераст?
  5. TheStarlingHunter

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Напълно съм съгласен с ivodoc и barbaron, но все още съм на мнение че периода от 1990-2010 някъде е най-сполучлив откъм кино. Нещо не мога да се накефя на супергероичната вълна на Marvel и DC, която обира овациите последно време, нито на безмозъчните комедии и хоръри. С някои изключения, които...
  6. TheStarlingHunter

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Tова откритие е доста старо, питай хората с булпЪпи (особено тези в Россия)
  7. TheStarlingHunter

    Кой каква музика харесва?

    тук го питат дали е трезвен в момента
  8. TheStarlingHunter

    СПОРТ!

    Шестата
  9. TheStarlingHunter

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Остава само да се намери някой, на който му се занимава да раздели всяка тема на под-теми като разпредели всички постове от 300+ страници на всяка тема в съответните ѝ подтеми. :D Според мен направо да се пуска обява в jobs.bg и да се наеме човек на минимална работна заплата :lol:
  10. TheStarlingHunter

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Тук има комплекти пръстени, но излиза много по-скъпо. Тук има дадени размери на повечето пръстени в помпата. Ако не се лъжа - става дума за номер 63.
  11. TheStarlingHunter

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Такова пропадане възможно ли е при дадените данни?
  12. TheStarlingHunter

    Ямболската група

    Има оскъдни формирования само :)
  13. TheStarlingHunter

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, тъкмо по темата Днес мой приятел си взе оптика за 125-цата си. Препоръчали му KonusPro 3-12х50, за да издържи. Монтираме я, започваме да прострелваме. Налага се да въртя настройката за вертикала надолу докато не започва да се усеща вече леко съпротивление, тъй като бие доста нагоре. След...
  14. TheStarlingHunter

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    :bravo: Направо циганска. Това си е директно за тема "Недоволни или измамени" :lol:
Нагоре