Резултати от Търсенето

  1. Милко

    Моят автомобил.

    Да дам своите 5 стотинки по въпроса. Този датчик в бронята има отношение за работата на климатроника и за времето което подгряват свещите(ако е дизел) отношение към работата на двигателя и сместа нямат там вече си има датчици по двигателя и изпускателната система. Тъй че колега сменяй ако...
  2. Милко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз имах преди май беше f30 или м беше отдавна. С две думи не е лоша оптика но има и по добри. Гледаше добре но ми натоварваше много моето око при дълго стреляне. Иначе работеше коректно и нивелира вътре е голям плюс.
  3. Милко

    4-ти кръг от шампионата на България по ФТ Троян 25-26 юни 2022 г.

    Име и фамилия -Милко Петков Модел пушка -Steyr LG110 Модел оптика -Falcon X50 Модел чашки -JSB 0.547 4.52 На 99 процента съм само събота!
  4. Милко

    Моят автомобил.

    Тук пита ли?
  5. Милко

    Старозагорската група

    Любо ако утре ходиш ще дойда да се видим ако всичко е наред. Ако искате да се сберем пишете да знаем.
  6. Милко

    Старозагорската група

    Тази събота и неделя няма да мога другата неделя ако искате и имате желание пишете може да се съберем на полянката.
  7. Милко

    Недоволни или измамени

    Явно много лесно се ЕФЕКТИРАШ... 1. Пишете на кирилица. 2. Придържайте се към добрият тон. Не нападайте другите участници с обидни думи или квалификации. 4. Забранява се публикуване на мнения (коментари), статии и други материали, които явно подстрекават към нарушаване на българските закони...
  8. Милко

    Недоволни или измамени

    Абе ейй човека знае език и има фирма. Аз не бих се закачал с него...... П. П. Една хубава приказка има за теб. Каквото повикало такова се обадило!
  9. Милко

    Старозагорската група

    Айде по спокойно с определелянето кое е скъпо и кое не. Никой не знае на всеки какво му е на главата нали така? Някой може и да иска много ама да не е сега времето. Моля ви! И като толкова настоявате кажете абе еди къде си еди кога си ще стреляме идвайте. Защо чакате на други да ви кажат кога ще...
  10. Милко

    Старозагорската група

    Защото на мен примерно ми се стреля. Ама имам малко дете което ми отнема половината време имаме частен биснес с жената който ми отнема другата половина от времето,ходя на работа защото иначе не става имам задължения които не търпят отлагане. Миналата година не ми беше хубава поради което сега и...
  11. Милко

    Старозагорската група

    Недей ще ти требва салфетка за лигите... И на мен ми липсват срещите затова ще направин някоя при първа възможност. :cheers:
  12. Милко

    Старозагорската група

    Лошото сега е че всички места къде стреляхме и от маса са сатворени за сега. Когато мине всичко ще се сберем да пекнем нещо на поляната.
  13. Милко

    Старозагорската група

    Групата си общува когато може се събира дори. Не стреляме много да. Като се размине положението ще се сберем...
  14. Милко

    Старозагорската група

    За съжаление сега никъде и то не е свързано само с мерките а просто защото... Аз лично нямам време... Иначе преди баните има едно две подходящи места. Ходихме преди и на изоставената кариера над железник но там си е ветрилник и може някой път да се вкараш във филм. Когато разпуснат мерките пиши...
  15. Милко

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Месец два най много. Останалите ги подарих на хасковлии.
  16. Милко

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Понеже и аз съм правил такива да споделя опит ако искате. Правете ги възможно най-тънки и ги изсушете добре, малко влага да има и може да стане и само дупка без пушек без нищо от личен опит го казвам. Кламерите след време хващат ръжда и често се късат в основата. Моите ги правих от пвц тръба си...
  17. Милко

    Моята градина

    Аз имам подобна да не кажа че е същата просто е друг бранд най ветоятно. Ползвам я в много тежки условия. Разбирай каменисто е тревата която кося е висока и жилава има много колчета огради които обирам. Единствения минус е че требе по добра корда от заводската и ремъка за рамо не е удобен според...
  18. Милко

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Абе той затова ли разпитваше за лазерчета навремето??? На тях не им влияе ветър.... ПП. Всичко е в кръга на шегата да не после да напълните темата с 10 страници спорове.....
  19. Милко

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Баси някой да ми обърне внимание. Трогнат съм. А организатова не обръща внимание на темата си и на въпроса ми. Все пак колегите от темата в която той пита му отговориха доста бързо и се взе рвшение. Аз ся не разбрах да стягам ли багаж и палатка ще има ли къде да се спи и колко декларации да...
  20. Милко

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Организатора не смята ли да уведоми все пак желаещите за намеренията си. Да могат хората да си направят сметката.... Не миаля че е редно в последния момент да се казва. Все пак е прието да има яснота поне месец преди това.....
Нагоре