Резултати от Търсенето

  1. йонко

    Evanix Rex-FA - Корейският тигър

    Ники ако колегата не ти свърши работа пиши мисля че имам една
  2. йонко

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Не е задължително да е от много твърд материал правиха ми преди години но човека почина и няма как да разбера какъв е материала но със сигурност беше нераждавейка.
  3. йонко

    Хронографи и софтуер за тях.

    Смених ги. Разглобих го и го почистих и пак
  4. йонко

    Хронографи и софтуер за тях.

    Някой да знае какво му стана???
  5. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    След 15.09. по често се събираме.
  6. йонко

    Пловдивска група

    Щом си намерил къде е халето и имаш време отиди никой няма да те върне. Събота и неделя от 12до17 има хора според това колко свободно време има човек.
  7. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Днес около обяд ще ходят 12-13 часа
  8. йонко

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Река Марица 5.800 бяла.
  9. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    По-напред в темата е описано къде се намира с координати а,хора има в събота и неделя след 14;00.
  10. йонко

    Пловдивска група

    Животно ли ще колим???:p:p:p
  11. йонко

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Пружина става от 125ца хатсан малко се реже и се згъва леко да се подравни ,маншети има по магазините Росарми.
  12. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Има хора но до кога ще седят нямам идея
  13. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    За мераклийте да посетят "Природа,лов и риболов" - по трагично тредставяне не съм виждал. 3 риболовни фирми -Росарми и гамо, другото са дрехи от Китай на цени а,забравих и никон са там.
  14. йонко

    ФТ 40-те извора - Асеновград

    До идващите от Поповица и първомай - влизате в АС-д в двупосочно след километър пътя се събира ка 5лъчово кръстовище - хващате посока наляво(по нагорнище) мисля че има посока Кърджали през циг.махала и излизате на главния път - завивате наляво и ще видите отбивката с табелата вниското. Не...
  15. йонко

    PCP с голям брой изстрели с едно зареждане

    Крикета е пушката която отваряш кутията и стреляш до гроб,ако не бараш. Вулкана е по компактен и с по-къса цев което за МЕН е недостатък. А това което ти предлага АНДИ е пълна пръдня (за МЕН),ако се счупи нещо и белканто,ако трабва дребен ремонт- една шапка пари и т.н.
  16. йонко

    Пловдивска група

  17. йонко

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Колко да е далече на Пловдивчани 25 минути.
  18. йонко

    Недоволни или измамени

    Дерзайте пичове, в спора се ражда истината.
Нагоре