Резултати от Търсенето

  1. V

    Приклади - изработка и поддръжка

    Имах Спектра със същия дефект, така я купих. Болта зад спусъка е с цилиндрична глава, а леглото е конусно. Би трябвало да има някаква шайба, но ако я няма и натегнеш, приклада се пука точно пред ръкохватката. Аз го занесах да го заварят, където заварят автопластмаси, майстора вгради и някаква...
  2. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    По принцип е достатъчно само да сменя крана, но редуцир вентилите ми са за кислород. И бутилките и крановете са чисто нови с работно налягане 200бара и тестово 300. Бутилките са произведени 12.2014г. Цикония, Цикория ... не съм доволен ...
  3. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    Преди време в Грабо често вадеха оферта за стрелба с пистолет ... https://grabo.bg/varna/strelba-0b62m Имай впредвид обаче, че напоследък почти не издават разрешителни за носене на КНО. Защо във Варна никой не иска да ми напълни кислородна бутилка с СО2? Циклония включително...
  4. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мисля да сваля зъба и да го шлайфам до височината на която стърчи, докато влезе в шината. Значи 3.7мм-Пикантини, 4,2мм-Уивър! Благодаря, хубаво е да се знае!:cheers:
  5. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Купих си тези https://bazar.bg/обява-15180302/стоманени-рингове-бърз-монтаж но зъбът е 4,2мм, а каналът на базата 3,9мм и не влиза. Мога да шлайфам базата, но хич не ми се ще.... Анди, можеш ли да измериш колко е широк канала на твоята база, защото в момента не знам дали проблема е в базата или...
  6. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Може би трябва да уточня, че пушката е марка Ремингтон и съм приел, че базата върви с нея, но може и да не е така, защото е купувана от обява ...
  7. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте! Имам нужда от съвет по следния казус. Купих си пушка на която има монтирана база, която приех за Уивър. Поръчах си стоманени монтажи с противооткатен зъб, но се оказа, че не стават. Ширината и на двете е 21мм , но проблема е че противооткатния зъб е широк 4,2мм, а канала на базата...
  8. V

    Обяви от мрежата

    Ето нещо хубаво ... https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9313707492/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%B0%D0%BB%D1%84%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B6-%D1%87%D0%B5%D1%85%D0%B8%D1%8F
  9. V

    Обяви от мрежата

    А до какво налягане го помпят? Дали е метална цевната кутия?
  10. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Колега Ники, и аз съм повече от 20г в лова, но при мен е обратното, преди няколко години си купих хубава пушка и се запалих повече.:) Става въпрос, че ефективния обсег на ВО е колкото на ловната пушка ...50м. А да хванеш птица в покой толкова близо е голям късмет. Някога са задължавали всеки...
  11. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Защо един ловец да не ловува с ВО или лък, не е по-лесно.Аз съм против да разрешат лов на едър дивеч с карабина! Подборния лов трябва да си е отделен.
  12. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Птичия лов е най-динамичен, мен лично ме радва. Ако не си ловец, няма да разбереш ... само да вметна, че ловните такси са 110-115лева на година ... ловуваш или не! Отделно има такса за всеки ловен излет, отделно курса ... за подборен последно чух 400лв. Не вярвате, че просто ще пуснат всеки с...
  13. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Слава богу преглед на простатата не искат още, макар че като ви чета натам отиват работите....
  14. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    Да се похваля, днес се сдобих с Hammerli Hunter Force 1000. Бих дошъл на стрелби да почерпя и да го замерим.
  15. V

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Търся цев 4,5 или 5,5 за моята Норика Драгон ... няма тяга за 6,35! Дори ГП съм й купил. но не ми се монтира. Цевна кутия също ще ми свърши работа, ако някой има да ми пише.
  16. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    По модел не става ли ... Хаенел 311 в случая...
  17. V

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Привет! Сигурно вече е коментирано, но не намерих къде. Ако една пушка е 7дж, но е уведомена ...на стария собственик му трябва договор да я отпише ... а новия длъжен ли е да я уведоми?
  18. V

    Обяви от мрежата

    http://olx.bg/ad/prodavam-vazdushna-pushka-ID5j680.html За пълен комплект цената не е зле. Уведомена. 5,5
  19. V

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Ще изпратя приятел! Благодаря!
  20. V

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Привет! Имате ли резервни барабанчета за Кросман 1077? Цена?
Нагоре