Резултати от Търсенето

  1. MyaHue

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Уведомена е защото имаше някакво хвърчащо листче ,но сега не зная дали ще го намеря ,а имам и брат ама тях кво ги засяга. Ега се не заядат ;)
  2. MyaHue

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Ок ,но надали ще го намеря това уведомление ако отида без него дали няма да се заядат нещо и не дай си боже да искат някакви актове да пишат въобще не бих се занимавал :0
  3. MyaHue

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    А проблем ли е, ако не я прехвърля на мое име ? И ако реша да я отпиша какво трябва да се направи?
  4. MyaHue

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Привет! Имам питане притежавам Хатсан 125 уведомен в службата в Монтана на името на баща ми които преди 3 години се спомина лека му пръст и от тогава не съм правил нищо с тази пушка каква е процедурата да я прехвърля на мое име и ако реша да я продам как трябва да стане продажбата
  5. MyaHue

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    болчето баце болчето дето се върти нагоре и надолу на самия мерник колко по ясно от тва
  6. MyaHue

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Здравейте :) имам хатсан 125 тх при всеки 1ви 2ри изстрел мерника се размества скалата която е за нагоре или надолу моля ви дайте някакъв съвет как може да се избегне това изместване или какво трябва да се направи по въпроса Поздрави :)
  7. MyaHue

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Аз имам хатсан 125 тх 5.5 и забелязах че след всеки 2ри или 1ви истрел мерника се размества нагоре и надолу такаче си имай 1 на ум :D отката е брутален :D само да събера някои лев и ще сложа ГП че несе трае така. Поздрави :)
  8. MyaHue

    Монтанска група

    Мерси доста изчерпателно клипче за сега само искам да сваля приклада но по натам ще трябва да я отварям защото не е чистена и има дизел, но ще ми трябва най-вероятно помощ от някои в Монтана с стендче че нямам такива прибори :) Поздрави :)
  9. MyaHue

    Монтанска група

    Здравейте ! Имам хатсан 125 ТН приклада та въпроса ми е болт ли е нз какво е които е в предната част на приклада дето е сас системата как се маха избива ли се кво се праи отвих малкото болченце и до там срах ме беше да натегам да не счупя приклада ако може некои да каже как треа да се махне тоя...
  10. MyaHue

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте :) и аз станах собственик на Hatsan 125 th 5.5 несъм чистил пушката преди 1вич истрал но за сега стреля но има друг проблем на 10 метра прострелване на механични настроивам мерника до краино ляво и пак дава отклонение от 5 см в дясно видях че по на горе са писали с подобен проблем но...
  11. MyaHue

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравеите :) гледах 1 хатсан striker 1000х 5.5 искам да питам растоянието дето е на приклада дето влиза дулото на пушката като се зареди еднакво ли трябва да е от 2те страни този хатсан дето го гледах дулото беше малко по в ляво това проблем ли е или не пушката я гледах в zarimex в софия и...
  12. MyaHue

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Хатсан striker 1000x с новия quatro спусак ли е или не. И ако някои знае коя година на производство е или за всяка партида пушки си е индивидуално ?
  13. MyaHue

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте от известно време започнах да си търся въздушна пушка изчетох доста от коментари мнения и се съм се мераклисал на Хатсан 1000х 5.5 дървения приклад. Дали е възможно да се монтира ГП на нея видях че на Хатсан 1000s ги има с ГП?
  14. MyaHue

    DIANA

    Здравйте новаче съм изчетох доста работи за въздухарките и искам съвет гледах Diana panther 21 5.5 carbon в 1но магазинче и кат я взех в ръце и направо се влюбих доста удобна и лека пушчица. Забелязах ,че в този форум има доста хора които са на ти с пружинната пневматика та ако може някои да...
Нагоре