Резултати от Търсенето

  1. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    тя си е ловна пушка ! вече 6 години пукам с нея !
  2. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Е , чудесно ! Колеги искам 600 броя , как мога да си купя? това е, със скосен връх... Който го е направил е бог! Това е точно за което е произведено оръжието.
  3. kaloqn

    Въздушни Пистолети

    Колега дали няма да се намерят стотина бройки Ще ходя за патки на сухата река че затова питам До март патките ще умрат от старост:no::cheers:
  4. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    jsb са най стабилни
  5. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    И аз съм за,нека веднъж за винаги приключим с тази дилема.Макар да нямам съмнения че е немско произвотство това си го пише в книжката :pardon:
  6. kaloqn

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Благодарение на О.С.О. школата на " чаталдженската позиция" в Варна и полигона във Виница Ех колко хубаво беше. Имаше спорт!!! :cheers:
  7. kaloqn

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Никакъв срам нямам суматра 2500 25кал. при лех полъх на поляната 48м. Много си обичам чифтето :yahoo:
  8. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Чудесно се получи относно всички мнения които се споделиха. Дали са мръсни чешките проектили ! :question: Според мен са доста окислени и това е достатачно при натрупване в каналите да се получат приплъзвания ако и без това зацепването е малко лошо в нарезите в цев "6,35" на суматрата и точно...
  9. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте, чистете си цевите често защото се влошава доста точност при 100-150 истрела е наложително почистване спестява доста ядове, иначе jsb то си е върха на 50 метра на открито ги събира в 50 ст. Поне така е при моята суматра 25. :pardon:
  10. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Спусъка не подлежи на регулиране, поне аз не успях Само полиране на детайлите внася лека мекота почти недоловима По лек спусък само в когато регулатора е на средна около 6-7 клика след минимума и за да имаш група и скорост ползвай само JSB в 6.35 . Жалко за баракудите бяха ми на сърце с джаулите...
  11. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Някой има ли впечатления от JSB 6.35 как се държи този проектил на големи разтояния :question:(имам един положителен коментар за сега) Аз заковах моята на 270м/с с баракуда и само така успях да постигна група на 2-3 см на 50м като всеки път почиствам добре :exclaim: цевта от силиконовата...
  12. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    благодаря за отговорите не съм окуражен изобщо надявах се колегата scandalo да каже нещо по въпроса той има доста опит За сега ще пробвам с полиране макар и да знам че е безмислено . за други интервенции не мисля за сега очаквам си двуногата утре и това ме кара да чакам с нетърпение хубаво време...
  13. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте Някой може ли да ми каже каде се полира спусъка за да стане малко поне по мек :question: Или по някъкъв друг начин да го променя защото сега си е направо камък Ако може и някаква схема ще е полезно и за много други колеги :)
  14. kaloqn

    История на пневматичните оръжия

    Ако ги има напазара тези реплики ;D Веднага започвам да спестявам за една такава :yahoo: Някой знае ли такова място в нета кадето да се продават :question: За майтап мога да закача такава над каминката. Ако жената не ме гръмне преди това с нея :rambo: :lol...
  15. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Абсолютно съм склонен да вярвам . За мен въпроса вече е в друга светлина Благодаря. Цитирам Yasho: !!!!('на цевите няма ЛВ ')!!!! подразбирам : НАЯМА ЩЕМПЪЛ на цевта
  16. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Важното е че събудихме темата !!! Вярно че цевите са супер Затова съм склонен да вярвам че са Валтерски без значение дали пише или не ,претполагам само че са поръчани от самянг както повечето големи компании го правят когато немогат да произведат някой от сложните компоненти. Ччист пример за...
  17. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Как да разберът собствениците коя цев е Валтерова или не или всичо опира до качествена дулна фаска ,а може би само реклама !!! И кой може да направи статистика колко са точни пушките за да постави процентово съотношение пък даже и приблизително такова.
  18. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Някой от суматраджиите знае ли от коя година се произвежда пушката ? Колко време е вече на световния пазар ? И дали не е взаимствана от Кариера Защото, 1996 е годината мисля в която за първи път е произведен. Просто за информафия на всички. Когато притежеваш нещо е хубаво да му познаваш и...
  19. kaloqn

    SUMATRA by Eun Jin

    Тъй като суматрите имат възможност за ремък а нямат такъв в комплекта реших да се поровя малко и открих това : http://www.weapons-trading.com/product_ ... =265 :ruak47: в комбинация върши страхотна работа и при стрелба в изправена позиция Заедно с двете карабинки ми излезе 26.00 лв За...
Нагоре