Резултати от Търсенето

  1. L

    FT Бяла Слатина 21.09 -22.09

    Станимир Иванов lamer4o333 Anschutz 9015 club Sightron SIII JSB exact PCP
  2. L

    FT Тарнак 04.05.2019 - Тренировка 2х30

    Аз също съм на линия .
  3. L

    Anschutz PCP Rifle

    Чул те господ, амин :)
  4. L

    Anschutz PCP Rifle

    СУПЕР :rambo:
  5. L

    "ХАМСТЕРИ" -изработка и закрепване

    Благодаря на всички колеги за мненията, поръчах го вече (дългия вариант 120 mm между осите , нека да има ) !!!
  6. L

    "ХАМСТЕРИ" -изработка и закрепване

    И каква е разликата между късия (80мм) и дългия(120 мм) модел освен цената разбира се , кой ще е по подходящ ?
  7. L

    "ХАМСТЕРИ" -изработка и закрепване

    Да попитам за вашето мнение за този хамстер. https://www.facebook.com/412901492386594/photos/pcb.516829685327107/516829521993790/?type=3&theater
  8. L

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    Благодаря и аз на Део за страхотната организация и на всички колеги с които успяхме да се видим и да си побъбрим ! От другата година ще се виждаме по- често (надявам се )!!!
  9. L

    FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

    За съжаление няма да е готова моята пушка до тогава , затова ще присъствам като публика ;)
  10. L

    Anschutz PCP Rifle

    От Крале пристигна с UPS за една седмица , нормална доставка, като имаш тракинг номер за проследяване. Има вариант без мерниците само пиши мейл на Крале. Аз така направих но в последствие се отказах и я взех комплект с тях.
  11. L

    Anschutz PCP Rifle

    Задължително , тази вечер няма да се спи :)
  12. L

    Anschutz PCP Rifle

    Официално и аз съм в отбора :banana: , красавицата почука на вратата .
  13. L

    Anschutz PCP Rifle

    Благодаря ви за инфото , надявам се че не съм много досаден с въпросите си :rolleyes:. За тестването че ще се тества е ясно но е хубаво да знам към какво да се насоча да тествам. Говорих с Пеко той ми каза че има различни партиди jsb exact и взех от 2 те партиди, които имаше в наличност по...
  14. L

    Anschutz PCP Rifle

    Тъй като за релсата вече помислих следващия ми въпрос е , какви чашки харесват тези пушки, какъв субкалибър. Така като гледам и чета форума си мисля че това са чашките Diabolo Exact Premium cal .177 0.547 гр. - 4.52 но все пак да си попитам :)
  15. L

    Anschutz PCP Rifle

    Какви са вариантите ?
  16. L

    Anschutz PCP Rifle

    Скоро и аз ще бъда в отбора на Аншутц , пушката е поръчана :D. Модела е 9015 club .
  17. L

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Така е идеално за мен, Благодаря !!!
  18. L

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Знам това , но четох някакви изказвания от колеги за проверка на скенер и доказване че е маломощна въздушна пушка и други такива затова искам да знам какво да очаквам .
  19. L

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    И аз мисля да поръчвам от krale , поръчвам- плащам . После какво да очаквам, с пощи ли изпращат , трябва ли да се ходи до митници и др. такива ?
Нагоре