Резултати от Търсенето

  1. soundmax

    AEA Element Max-няколко въпроса

    Забелязах, че има. Явно като съм прехвърлял на бързо форума в другите теми все се коментират слъгове ама с по една нула по-малко :D и тука като съм влязал в тая тема без да прочета предни постове и станал фала от моя страна:lol:
  2. soundmax

    AEA Element Max-няколко въпроса

    Аз малко като чукча май съм писал предния път, ама сега видях за какъв калибър си писал в начлото на темата, и след тоя ти пост.....и определено не съм запознат до колко грама/грейна стигат проектилите там. Може би съм се подвел от думата слъг, която си използвал, и си нямах идея, че в тия...
  3. soundmax

    AEA Element Max-няколко въпроса

    Почти всеки спусък може да се преработи според зависи, колко пари ти се дават! При огнестрелното тунингите осбенно в спусъците вървят хубави цени ако тъсрсиш качество. Лично за мене двустепенния е предимство, но както каза, за друга част от стрелците предпочитат едностепенния - въпрос на навици...
  4. soundmax

    AGN Technology - VULCAN

    ебаси грозното нещо не съответстващо на дизайна на пушката и развалящо визията ! Извинявам се за откровенноста ама все някой трябва да бъде и искрен, дори и да не ви хареса!
  5. soundmax

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Да не би да имаше предвид с по-малка стъпка на нарезите, за да има повече обороти ?
  6. soundmax

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Как да ти кажа "голем го извади" при тая малка рисунка :lol: Честито приятел, и все по-добри резултати да показваш :cheers:
  7. soundmax

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Леле това изглежда много добре, сега чукнах да проверя за какво иде реч за тоя проектил .....ами евала, работят хората страхотно - БК 0.25 при G1 нямам думи, впечатлен съм от всякъде! Май е време да помисля и аз сериозно за някоя подобна пушка, и с подобни проектили вече да си чеша крастата и в...
  8. soundmax

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    За големи дистанции винаги е по-добре тежкия проектил с добър БК. Предполагам, че в .25 ще има по-тежки проектили. Предимството е в това, че по-тежкия проектил по-трудно ще губи и скорост, и обороти на въртене, което си е важно за далечни дистанции. Ако има в .22 сходен по максимално тегло...
  9. soundmax

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    За много години приятели по оръжие :cheers:
  10. soundmax

    Вицове и смешки

    Доктор към пациент: – Ще ви разкажа един виц – направо ще се насерете от смях! – Докторе, хайде стига сте се шегували с диарията ми… ‐-------------------------------- Докторе, жена ми я боли гърлото и си е загубила гласа. Какво да правя? – Празнувай, човече, празнувай!
  11. soundmax

    Недоволни или измамени

    Верно ли ти му се върза на тоя ???? Стига бе, и как па я докара до тая сума чак....Ужас! Локи дано живота пак не ни среща - ходи пиши някъде другаде пумияр нещастен,! Знаеш нещастен тъпак, че хора починаха и години наред те чакаха да им направиш платените приклади, ама не успяха, други пък ти...
  12. soundmax

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Неподходящи чашки може би ползваш за Славията на тая дистанция, по принцип ако е наред пушката с правилни чашки ги прави в една дупка. Метеора си е също доказано добра пушка.
  13. soundmax

    Кой каква музика харесва?

    Sleep Token - Aqua Regia
  14. soundmax

    Кой каква музика харесва?

    Лято е все пак и едно готино българско парче от мен ;) .....айде две да са :cheers:
  15. soundmax

    Машини и инструменти.

    Ники няма случайни неща, старите машини ако са поддъражини както трябва имат огромен ресурс, да не говорим, че в старите машини не са пестили качествени материали (защото са предвидени някои модели за производствени нужди и здраво натоварване), а в новото производство не е баш така, особенно...
  16. soundmax

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Това е правилния път и според мен!
  17. soundmax

    Турнир 10м, Прав, 4.5мм-5.5мм, всякакви мерни прибори. 13.04-13.05.23

    Вземи си пушката с която искаш да направиш резултат на Искър може да направим по някоя друга мишена ;)
  18. soundmax

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Не знам къде си ги чел тези неща обаче, само с разпробиване на трансферпорт ( как пък точно го измислиха, че трябва да е 3,8 мм не знам) без да се бара друго ще вдигне с 60% граничи с фантастика дори и при ПЦП-тата май. При пружинни пушки ако постигнеш ефект от сорта на максимум 10% увелиение на...
  19. soundmax

    Обяви от мрежата

    Абе и аз съм виждал и стрелял със силно доработени БАМ-чета, ама айде да не са всички толкова точни от кутията ;)
Нагоре