Резултати от Търсенето

  1. fishermaniac

    Съвет относно избор на PCP AR6K или Gamo

    Както си тръгнал с тези чакали и койоти спешно трябва да намериш някой който е пипал на живо пушка,и да вземеш и ти да видиш и да постреляш,а пък този еваникс за 1630 лева........просто виждам как ще скочиш в киреча
  2. fishermaniac

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Обаче колкото повече калибъра се намалява или се увеличава дължината на проектила той по -трудно се стабилизира в полет и иска по-малък twist rate
  3. fishermaniac

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Някой знае ли от къде мога да си взема нов маншет за метеор 1000
  4. fishermaniac

    РАЗХОД ВЪЗДУХ/ГАЗ, СПОРЕД ТЕМПЕРАТУРА,КАЛИБЪР, МОЩНОСТ

    Редуктора ти прави проблем,много неща може да са ,най-добре някой който разбира да го види,но може да споделиш какъв калибър е пушката и колко джаула е,също и обема на редуктора,ако знаеш
  5. fishermaniac

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Сложох за хатсан 80 90 и подобни,скъсява се 4 см и заспива,пушката има втори живот,май ще се отказвам от газовите пружини,къде са 14 лева,къде са 100
  6. fishermaniac

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Благодаря,телена пружина от кои други модели става
  7. fishermaniac

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    от един пловдивски майстор ,преди 15 години е слагана
  8. fishermaniac

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте,газовата пружина на метеора ми изпусна и затова ще сложа обикновена пружина,въпроса ми е има ли водач тази пружина или не,че съм забравил и челно ли опира в спусковия механизъм,шайба ,нещо има ли
  9. fishermaniac

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Электросваркой четыре шва по 10 мм друг против друга,если слабый чок получается ещё по одному шву между этими швами.Если по часам судит это значит:12-3-6-9. 1 см дойде малко,4 беше точния размер
  10. fishermaniac

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Два плъзгача,един под мерника и един зад спусковия механизъм,хода след откат е 6 мм точно,,засега с някакви некачествени сръбски чашки на 10 метра се застъпват попаденията или са в една дупка,Това след като й направих шок на цевта и преди да забележа утечката на въздух.Много приятно се стреля...
  11. fishermaniac

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Днес случайно,докато тествах китайката след шокирането на цевта се оказа,че има изпускане на компресия през отворите на болтовете на мерника.
  12. fishermaniac

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Кафе и торта ще искаш ли или може и без тях
  13. fishermaniac

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    https://postimg.cc/sQccCghL Ето как ,а приклада е припаснат много добре където лягат осмиците .Това е оригиналния приклад,но прекроен на булпап
  14. fishermaniac

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Към цилиндъра са си с о пръстени,към цевта са без,там е запълнено с двукомпонентно лепило.Сигурно цевта би се махнала трудно така,но това не се предвижда засега.Ат-то по моите наблюдения за да стане пушка му трябва тежък ударник,увеличаване хода на ударника на 20 мм по спомен и две пружини на...
  15. fishermaniac

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тези осмици не са като другите и пушката е скалпел,пружината на бойния клапан е от химикал,а ударника е 80 грама и е с две пружини и има приказно плато
  16. fishermaniac

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Браво за мерака.....ето аз как съм решил проблема,скоба,която хваща цевната кутиа и тялото,където се навива резервоара.Оптиката трябва да е на косъм разстояние от цевта https://postimg.cc/HctQHgYc
  17. fishermaniac

    Feinwerkbau 300s и universal

    Впредвид феноменалната точност възниква въпроса цевта на fwb300 s има ли шок?!
  18. fishermaniac

    Feinwerkbau 300s и universal

    ето как се движат частите ,8 мм е хода,пробвах и при задно положение стрелба,но се получава голям откат и сътресение на всичко.Реално тази противоткатна система може да се пресъздаде на всички пружинки
  19. fishermaniac

    Feinwerkbau 300s и universal

    Благодаря,някой правил ли е опит намаля ли скоростта заради откатния механизъм в сравнение ако се стреля с блокират механизъм
  20. fishermaniac

    Feinwerkbau 300s и universal

    Колко е twist rate-a на fwb 300 ?
Нагоре