Резултати от Търсенето

  1. pellet

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Т.е. това от каква поза е стреляно?
  2. pellet

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Колеги, един странен въпрос от мен: Тъй като дланите ми се потят много и биха съсипали прекрасния орех, от който са изработени пистолетните ръкохватки, използвам тънка ръкавица без пръсти на стрелящата ръка с цел да обира основната влага. Ако не го правя, ръкохватката ще заприлича на стар цървул...
  3. pellet

    Снимки на вашите пушки

    Благодаря, колеги! Като натрупам малко стрелкови опит с него мога да се жертвам да напрая едно подробно сравнение между двата пистолета ( FWB 103 и LPM-1 ) във всички аспекти - както чисто стрелкови, така и инженерно-дизайнерски, тъй като ми е професионално изкривяване, а и съм ги обслужил и...
  4. pellet

    Снимки на вашите пушки

    Скоро пристигна миличкия - Feinwerkbau 103 ;) От около година се запалих по олимпийски пистолети и ми беше мерак да ги имам и двата - на една от снимките с Walther LPM-1. Извинявам се на всички за демонтирания шрауд и развалянето на оригиналната линия на оръжието, но ми харесва много повече без...
  5. pellet

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Благодаря за хубавите думи! Стрелям абсолютно по правилата. Олимпийските. Като взех пистолета реших да се пробвам сериозно, спазвайки всички правила, както се полага. Чак талант, едва ли. Не всяка мишена ми е като тази, а до "над 135т." има още много. Поздрави!
  6. pellet

    AIR ARMS - PRO SPORT и TX 200

    Честито на Бай Колю! Ако още не си влюбен в нея, свали я някой ден на 16 дж и гарантирам за чувствата ;) От къде я поръча?
  7. pellet

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Направих 15 изстрела днес. Не е кой знае какво, но се вижда ( надявам се ) някакъв напредък. Walther LPM-1 Geco 0.45g 131 точки
  8. pellet

    ХS-BAM 40 както и AA TX200 и AA Pro Sport

    Може би, въпреки, че никога не съм виждал бутало на ТХ боадисано в черно. А твоите и двете са черни. Но да, дясното няма нищо общо.
  9. pellet

    ХS-BAM 40 както и AA TX200 и AA Pro Sport

    Да се има предвид, че това е бутало за най-новия, съвременен вариант на ТХ200 - Mk3. Тя е с дългия ход на буталото - 96 мм. Старите варианти Мк1 и Мк2 са с по-къс ход - 84 мм. Т.е. стеблото на старите бутала е с 12 мм по-дълго.
  10. pellet

    ХS-BAM 40 както и AA TX200 и AA Pro Sport

    Имам резервно бутало от TX200 вкъщи. Довечера мога да дам които размери са необходими. Напиши какво ти е необходимо като размер. Само тези, които са на снимката ли?
  11. pellet

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Привет, От известно време ми минаваше мисълта да пробвам спортен пистолет. Наскоро реших да го направя. Искрено благодаря на Ники Коновски за прекрасното оръжие, което буквално измолих да ми продаде. Пистолета е великолепен, наистина! Поствам няколко снимки и една мишена х15 изстрела, 123...
  12. pellet

    Съвет за избор на пушка

    Увеличение 24х е идеално за 50м, колега. Успехи!
  13. pellet

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Air Arms TX200 JSB 0.547 33метра 8 изстрела Поза - ФТ седнал 8 изстрела в 1 стотинка на 33метра с пружинна пушка. Не е зле по моите критерии. Може и по-добре, но аз толкова си (не)мога. Поздрави!
  14. pellet

    4-ти кръг от шампионата на България по ФТ Троян 25-26 юни 2022 г.

    Калоян Пасков Air Arms TX200 NSD 10-50x60 JSB Exact 0.547
  15. pellet

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Привет на всички, Стрелнах една мишена, за начало. Срока е дълъг, компанията е хубава, ще пострелям още. За днес: FWB 300 SU 125 точки Geco 0.45 g Поздрави!
  16. pellet

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Перфектна! Кат' флобертка пуца пущината.
  17. pellet

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Хайде и аз да се появя :) Поздравления за Евгени относно новия (разтеглен) формат и награден фонд! Много се радвам, че се включват все повече колеги, все по-класни пушки. Всичко това предполага да видим все по-добри мишени. Моя опит: Feinwerkbau 300 SU 122 точки Успех на всички!
Нагоре