Резултати от Търсенето

  1. adro

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    От долната страна, към бутилка трябва да има О ринг,иначе си е това завършва маркуча на зарядната станция и пълниш.
  2. adro

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Не съм очистил лепенки от Доминатор но от пластмасова повърхност се почиства перфектно с мокра кърпичка за табло на автомобил, струват 2 лева пакета, с останалите може да си изчистиш колата, и хладилника от лепенките на децата
  3. adro

    Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

    Рибари са ако лодката има разрешително за стопански риболов, марки на мрежата риболовен дневник. На 200 м мога да прочета номера на лодката и да проверя през телефона в сайта на ИАРА. И никой повтарям нико не е стрелял по рибари по време на БР състезанието, все пак сме разумни хора.
  4. adro

    Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

    Следващия път като видя рибар в Белослав звания директно в ИАРА. Да видим кой обстрелват и кой БРАКОНЕРСТВА :o
  5. adro

    Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

    Бройте ме и мен, категорията ще видим по късно. Крайно време беше за един бенч във Варна, поздрави на Миро за начинанието!
  6. adro

    Недоволни или измамени

    Едновремените постове тук и в купува-продава са пълно малоумие от ,,колегата" Хънтър. Още повече че зарядната всички в Варна я знаем и си е OK. Не може някой известен само с безмислените си постове да обвинява Миро за собстената си глупост.
  7. adro

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    На моя Талон съм сложил цев от Хатасан 6,35 изглежда гадно като я погледна от вътре но прави групи от 1.5 см на 46 м, така че всичко е на късмет- успех с покупката и :cheers:
  8. adro

    ДА ПОМОГНЕМ НА ТИХИЯ!

    Пожелавам ви да ни зарадвате все така с добри новини. :bravo:
  9. adro

    Пловдивска група

    Здравейте някой имам ли тел. на колегата kodi от Пловдив, опитвам се да се свържа с него.
  10. adro

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Някой има ли идея от къде от Европа мога да се закупя тази оптика на сходна цена? http://www.microglobe.co.uk/pentax-6-24x50-gameseeker-30-wp-riflescope-matte-black-p-9955.html
  11. adro

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат Една пушка винаги може и повече, ако бяхме доволни от което имаме още щяхме да стеляме с китайски пружинки. Браво на колегата това е единствения начин за равитие.
  12. adro

    Варненска група - SEA WOLVES

    Някой сеща ли се за оръжеен магазин отворен в неделя, останал съм без чашки :o
  13. adro

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    За по обемисти стоки или ако цената на доставка е неизгодна/не пращат в БГ ползвам някои от нароилите се доста фирми за доставка UK/Bg. Даваш техния UK адрес и ти го доставят за 2.50 лв до България/София, после с Еконт или Спиди.
  14. adro

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Англичанина го знам, питах за директно от Lothar Walher
  15. adro

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте, някой поръчвал ли е цев директно от Lothar Walther и ако да, колко излезе доставката. Ако има и други подробноти споделете.
  16. adro

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Че къде по бутилка пише дебелината на дъното?
  17. adro

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Какво мислите за разпробиваето на задната стана на бутиката и монтирането на манометър. Някой знае ни колко е дебелината на стената в задната част ?
  18. adro

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, дайте идея с какво да фиксирам резба -гайката е полиамд , болта неръждавейка. Няма вариянт за зегер и други под.
  19. adro

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Аз дълга цев си имам, тази е за кар-таргет.
Нагоре