Резултати от Търсенето

  1. emci74

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Фх соларна батерия, примерно :lol:
  2. emci74

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Аз лично не вярвам, ще ме прощавате! С оптика х4 на 100м и без упора.... .... чашки и 4.5 мм...
  3. emci74

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    200м прав, Хасан 125..... Като ще се майтапим....
  4. emci74

    НОВИНИ

    В Швейцария всеки има оръжие в къщи. Да сте чули за ексцесии там като в Щатите? Всичко се свежда до културата, възпитанието и образованието на една нация. При нас нещата ги изтървахме последните 20-30г и съсипахме всичко.
  5. emci74

    НОВИНИ

    .... На прага на 3та световна, това да им е проблема- въздушното оръжие!
  6. emci74

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Със същата цев и условия, но с чашки.
  7. emci74

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Една "група" на 50м със слъгове и смуут туист цев. Изводът е, че двете са несъвместими!
  8. emci74

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Бях си приготвил за Пловдив страрата смуут туист цев, още известна под названието " убиецът на Вулкани",та днес най- накрая успях да пострелям с нея. Бях забравил какво е да стреляш и да отиват на едно място.Преди 2 години замених три години и половина joy and happiness за новите STX цеви и...
  9. emci74

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    За теб дърво, за мен мечта....
  10. emci74

    AGN Technology - VULCAN

    Те с Вулкан обикновено са така.... :lol:
  11. emci74

    Снимки на вашите пушки

    Значи ти си този дето излъга жена си, че ще е цветарник! :p:cheers:
  12. emci74

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Виждат се, но трябва да завъртиш телефона настрани на широко екранен изглед.
  13. emci74

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Кало, не ми се бие толкова път за няколко часа стрелба. Ако е с нощувка някъде съм навит, стига да не е във Видин. Петьо, по вашия край какво ще е времето?
  14. emci74

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Едвам ме навихте, ще дойда и аз :cool:Прогнозата за времето за сега не е от най-добрите, но надеждата умира последна.
  15. emci74

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Усетил те е , че си от Вулканския бряг и за това :lol:. Явно Фх следят негативните мнения за марката в нета и дърпат шалтера на провинилите се. Май оакахме на Павката темата!
  16. emci74

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    .....Явно само на собствениците на Вулкани им са се сговнясали ! ;)
  17. emci74

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Много е тихо в темата. За 13ти ще се организира ли нещо?
  18. emci74

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Твоя е 600 лв, на Никола е 300 и е сейм шит, ама на половин цена Има и такива.... Даже по 2 бутилки едновременно пълнят, но за 20к! Важното е да си доволен...
  19. emci74

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Стандартът е, техническите газове на 10г, въздуха на 5г. Никола ти е написал и за наляганията какъв е стандарта.
Нагоре