Резултати от Търсенето

  1. methaa

    Моят автомобил.

    1.9 тди си има код на двигаделя, който пък се кара точно с определен код масло. Не с някакъв си там вискозитет по желание. Например моята е 1.9 тди BKC и се кара само с 501.1. На кастрол е само 5в40.
  2. methaa

    Свиленград

    Как?! А бирата? Отказвам да участвам в каквито и да е било инициативи без никакъв градус!
  3. methaa

    Хасковска група.

    За много години! От групата остана само една тема във форума. Но аз съм винаги навит, макар и без пушка!
  4. methaa

    Моят автомобил.

    Акумулаторът е избран: VARTA 70Ah Silver Dynamic AGM. На стикера в багажника видях че оригиналният акумулатор е 72ah. По-големите са доооста по-скъпи. Благодаря на всички отзовали се :cheers:
  5. methaa

    Моят автомобил.

    Настъпи време и аз да си сменя акумулатора. Колата е дизел 1.9 тди 105 к.с. за която дават акумулатори от 64 до 77 Ah. Колата я карам основно на къси разстояние до работа и обратно 3-4 километра в едната посока. Опасявам се че ако купя акумулатор с по-голям капацитет, няма да мога да го заредя...
  6. methaa

    Моят автомобил.

    От миналото лято карам със всесезонни мишелинки. В големият сняг и лед не съм закъсвал като не се правя на герой де. На мокро, сухо и в горещините също се държат много добре. Ако се държат добре и следващата зима, други гуми няма да погледна.
  7. methaa

    Приклади - изработка и поддръжка

    От някъде ми е познат :winner:
  8. methaa

    Кой каква музика харесва?

  9. methaa

    Кой каква музика харесва?

  10. methaa

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Не робувам на марки. Попитах тук за да получа мнение от хора които са изпробвали няколко варианта. Интересувам се, но избора не е много лесен.
  11. methaa

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Колеги, можете ли да ми препоръчате двойка камери за кола за предно и задно стъкло. Трябва да са трудно забележими и да снимат в тъмното.
  12. methaa

    Кой каква музика харесва?

  13. methaa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Субкалибър, скорост, мръсна цев. Залагам на последното. Забравих. Имах проблем с една партида в 5.53 летяха като гамовски с видими спирали.
  14. methaa

    Свиленград

    Имаааа http://forum.airguns.bg/index.php?members/emp.2513/ отдавна не сме се виждали... :cheers:
  15. methaa

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Светльо, откраднали са ти приклада :bastun:
  16. methaa

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, знаете ли къде мога да си купя такава бленда за обектива на оптиката ???
  17. methaa

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    На големи дистанции използвам 10х увеличение и си познавам пушката/милдота на оптиката. Има за помнене 5-6 точки - не е болка за умиране :)
  18. methaa

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Всичко написано е вярно, но... 20х скала има 8 дота и ако завъртя увеличението на 10х ще получа двойно повече дотове - 8*2=16! докато при липърса ще са по-малко. Хоука има 10- годишна гаранция в Европа, Мтс 5, а Липърса не успях да намеря. Да, но не винаги търсим хубава група. Ако реша да...
Нагоре