Резултати от Търсенето

  1. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не че краварите са ми любима нация, но имат някой добри сентенции... като "This is for trigger happy morons". Пълнеж за YouTube със вместени реклами. Тикат... тикат комшиите световната икономика, а посоката без коментар! То какво да им се смеем?! Ние след Мазалат друго пушкало не успяхме да...
  2. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Може и да се повтарям, но този приклад със шасито на Hercules и карбонов балон 500cc... бетон! С този обем и примерно в 0.22 ще жули на "прав ток" 50-60 изстрвал без грижи.
  3. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Хора, тази цевна кутия е пълен кенеф и обезмисля шукаризмите...
  4. glavanov

    Велико Търновска група

    Здраве да е! Като започне да се задържа Райко на небето... Ще държа тук едното ухо в случай на мераци! :)
  5. glavanov

    Велико Търновска група

    Опааа... тук има раздвижване?! През уикендите съм в Търново. Айде, че не съм вадил гегите с месеци! :)
  6. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Хе-хех... стареца пак прави осморки ;) По молба на колеги пускам снимки, които не се виждат в стария пост. Първата снимка е най-актуална с 3 болта за по-сигурно...
  7. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Лъже!!! Странен звук от мазето аз дочух... сърбане и чупене на стъкло! Влизам аз и какво да видя?! Един дърт съсел дупчи капачката на компота с кучешкия зъб, сърба и мята през рамо!:D:D:D
  8. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ако имаш неразбутван ЗИП комплект към пушката, там трябва да има няколко наелонки с резервни пръстени надписане с хатриена табелка кой за къде е...
  9. glavanov

    SUMATRA by Eun Jin

    Вълкът пак е полудел! :rambo:
  10. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Между другото шасито на Factor-а също не би изглеждало зле в един такъв приклад... https://www.sotisbg.com/products/7954
  11. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    И менм ме е яд за кутията! Да, карантия, вилка и левър... всичко е AT. Скоро даже гледах ревю как нерегулирана Novastar хвърля о-пръстен на иглата след 50-60 изстрела и вилката двуделна и се троши на "чатала". Именно един херкулес без задния резервоар кацнал в този ламинат виждам как ще обере...
  12. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Арна ми се види, но нещо не се вижда по пазарите...
  13. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Моя е от тук: https://www.huma-air.com/Hatsan-AT44-Tuning-Regulator
  14. glavanov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Малко да отупаме пепела на темата... Скоро не бях изкарвал малката кадъна. Група от 5 изстрела на дистанция 50м. Редукторно 130 bar. със 287-8 м/с. 0т 200 до 130 bar. прави ~20 такива изстрела. След това още 10-12 до 100 bar. и 1 дот надолу в 8-10м коридор. на 25м просто ги шие в един отвор...
  15. glavanov

    Заглушител (moderator, supressor)

    СУпер... тя и за копие става вече. :D
  16. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Моята апаратура от снимките с групата е минала през "казана" на Ники, така че и там нямам коментар! :cool:
  17. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Чудесен резултат!
  18. glavanov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Сърдечни благодарности! :cheers:
  19. glavanov

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    FX-са има супер завършен вид така, но най завиждам за оделцето... лос, еленче, лос, еленче само някое керабу и гризли липсват! ;)
Нагоре