Резултати от Търсенето

  1. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    За тези ,които търсят такъв тип техника ,много съм довилен, днес пробих за нула време 400 дупки в 100 планки с бургия 8мм. без да ударя нито един център. Преди съм пробивал с Райдер и подобни. Без център бургията от клатушкане не може да намери планката, какво остава да направи дупка. .Наистина...
  2. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    Струг още няма ,но се сдобих с тази трифазна бормашина Б12 . Много стабилна машина ,първите ми впечатления са много добри..
  3. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    Не видях никой да пише за C8,ако трябва да се избира межди C5 и C8 коя е по добрата машина? Като гледам цените другите варинти ми идват доста по скъпи..
  4. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    Помещението е достатъчно голямо за да побере и голям струг. Шума няма проблем. Ток има и трифазен и монофазен. Според мен е добре да могат да се нарязват резби. В началото със сигурност ще го ползвам за себе си,по нататък не знам.
  5. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    Благодяря за предложението,но искам нещо по голямо,ако изобщо мога да намеря за тези пари.. Може и употребяван не е проблем.
  6. miteto77bv

    Машини и инструменти.

    Здравейте колеги,реших да си купя струг,но нямам никаква представа какъв модел и марка да взема. Препоръчайте ми нещо. Бюджетът е 3500лв..
  7. miteto77bv

    Вицове и смешки

  8. miteto77bv

    Недоволни или измамени

    Преди доста време бях поръчал бутилка от този тъпак .Обещах му като я взема да му се обадя .Дойде края на деня отивам да взема бутилката и той ми звъни точно като съм в Еконт. Взе ли бутилката? Не, в момента съм в Еконт. Ти нормален ли си нали знаеш ,че е пълна, забранено е. От микрофонията се...
  9. miteto77bv

    Вицове и смешки

  10. miteto77bv

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Махни този изолирбанд отзад и направо я вържи с канап ще държи по яко..
  11. miteto77bv

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Колега изчакай и си купи един бам50-51 постоянно излизат на пазара в форума,скоро се продаде една. Имах такава ,пушката е много добра,единствения недостатък спотред мен е ,че е еднозарядна ,но и това се прави. Успех..
  12. miteto77bv

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте колеги ,къде мога да завъртя един такъв детаил?
  13. miteto77bv

    Недоволни или измамени

    Наистина мъжка приказка, да си плаща.Другият вариант е да влезе в дупчицата .Ще видим какво ще избере.
  14. miteto77bv

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-ID6P1XF.html#6c6ac46407
  15. miteto77bv

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Оптиката ми хареса много. Гледам около 900 долара струва.Изглежда много добре според мен. Ама си личи, че пичът е надъхан,макар и да се мъчи да не го показва.Само каква физиономия прави като пропусне.:D
  16. miteto77bv

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колега повярвай ми знам, написах го на шега. :cheers:
  17. miteto77bv

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Какво толкова гледа до него? Аз,ако съм плюнча пръста, вдигам го за три секунди нагоре и ги почвам. Някой знае ли каква е оптиката от клипа?
  18. miteto77bv

    БУЛПАП

    Миро, този булпап и на мен ми хареса много. Късичък, типичен хулиган и приклада си го барнал добре.
  19. miteto77bv

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Andi извинявай, обаче имам чувството ,че ако бяхме пред теб, щеше да ни спукаш от бой с пръчката.
Нагоре