Резултати от Търсенето

  1. andi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    За Много Години !!! Бъдете здрави и позитивни . Усмихнати вие и близките ви . Който е слушал новата година да му донесе нови играчки . Всички да имате време и настроение да се забавлявате .
  2. andi

    Вицове и смешки

  3. andi

    Вицове и смешки

    Лисицата и вълкът хванали заека насред гората. Заплакал Зайо и занареждал: - Моля ви се, не ме яжте, имам жена и десет деца!!! Милост! Милоооост! - Стига! - изкрещяла Лиса и продължила с кадифен глас - Зайо, успокой се, бе, пич! Никой не иска да те яде! Просто с Вълчо си търсим компания за...
  4. andi

    COMETA - хубавите испанки.

    Комета 5,5 мм най харесва с JSB 0,93 , след това 1,03 и FTT . Това при тестовете на 50 метра с оптика . На 25 метра няма разлика , а там и надолу има и други които стават , или на механични . .
  5. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    На истинските си го пише , на тези от зрънчо на усет , защото да четеш "написаното " по тях е загуба на време . Пo същество - за "някакви" и въздушка завивам с 1,4 nm .
  6. andi

    Моят автомобил.

    Сегашния джип ако го мия - само в тъмното , и то само на някои мивки . И то само когато стъклата и дръжките са вече неизползваеми . Ако не е засъхнал - минимум 4 жетона по 180 сек за да махна грубо голямата кал . И после още един да избутам поне буците в канала . Преди Туарега и Спортиджа бяха...
  7. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Приятели , познавам повечето от вас - много интелигентни и можещи момчета сте . Затова не мога да разбера - Защо се хабите ??? П.П. Близък до мен човек казва - почти никой не слуша съвет получен безплатно .
  8. andi

    Вицове и смешки

    На жена регулировчик, по време на работа, в час пик й идва месечният цикъл. Съвсем вежливо се обажда по станцията, с молба да я сменят по следните причини. Минава час, два, три, няма никой. На четвъртия час се появяват двама пияни полицаи, прегърнати и пеейки. Тя сърдито пита...
  9. andi

    Вицове и смешки

    Сексът не е лесна работа.В началото се криеш от родителите си,след това от децата,а накрая и от жена си.
  10. andi

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Много мераклииски . И острие и дръжка и кания - всичко е на ниво . Браво ! Тази година ми показаха 2 ловни ножа от два различни руски ламината - 68 и 65 твърдост . Мислех че толкова е невъзможно за работен нож . Но не съм чак толкова запознат и може да са ме послъгали .
  11. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    40 лева беше правилния моноблок за ПП. Едва ли са проблем на фона на вайх 90 + 30 мм оптика. А тези ще продаде , или подари , или прибере.
  12. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    обратно : първо адаптера се пъхва в моноблока ( затова е подпружинен адаптера ) , и после заедно се стягат към лястовичата опашка. Но аз не бих ползвал тази комбинация монтажи за ПП
  13. andi

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Навремето имаше едни бутилки с милиметрова резба . Много близка до 5/8. Срещал съм я само на 300 барови бутилки
  14. andi

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Според мен от снимката станция прилича на 200 барова, навива ли се поне няколко витки/ оборота
  15. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    1- След като навсякъде с големи букви пише максимално 200 Бар и се задават въпроси какво ще стане ако напълня 300 ?!?!?!?! - Определено това е потвърждение на многократно изказваното ми мнение че липсата на казарма увеличава драстично хората , които трябва да имат ограничителна заповед да...
  16. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    И как звъни като я тряснеш от 570 метра . Гонговете на 360 и 570 са от такова . От друго не звъни така и не издържа .
  17. andi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит празник на всички именници. Здрави и успешни бъдете.
  18. andi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам снимки точно по темата. Много често ги нося и ползвам и двата заедно . И двата са оригинални японски. Новия струваше 1900 лв . Стария около 250, втора ръка. Стария има най доброто цветопредаване което съм виждал в класа до 2500- 3000 лева, нови. Особено на сумрак е звяр как гледа - то и...
Нагоре