Резултати от Търсенето

  1. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Тва съм го гледал. Мерси, и сам се оправих поради липса на хора с пневматика в моя район. Поздрави
  2. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Щях да помогна на човека, но ми е доста далече. Така че нека някой колега който е около него да му окаже съдействие.
  3. RANGER

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Защо се разколеба колега ? Не хареса Хасана ли ! Аз имам такава пушка, за тези парички и за начина на ползване къде си описал , пушката си я бива.Ако те интерисува още нещо около пушката питай.Поздрави
  4. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте момчета. Интересува ме как и по какъв начин мога да извадя или развия заключващия зъб на цилиндъра.Които заключва цевта това на МЕТЕОР АР.
  5. RANGER

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Разбрах,благодаря ти Николай
  6. RANGER

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    ок, съгласен съм с теб. но все пак имали значение колко грама да е тежеста на утежнителя. все пак не може да е добезкраиност☺ ако му шибна по тежък от колкото може да понесе, ще прецакам първом маншета пък от там насетне знаеш
  7. RANGER

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте момчета. Купих пушка Хатсан AIR TACT. Разглобих я и видях че няма утежнител. Въпроса ми е, ако сложа такъв какво ще се получи. Дали ще зареди пушкалото и от какъв модел Хатсан ще пасне утежнетел. Поздрави. п.п Според мен утежнител за Срайкър Ейдж би трябвало да свърши работа.
  8. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Купуваи Метеора и бъди рахат. Консумативи за него има ,както са ти казали колегите по горе. И да,прожината на Марвика е малко по късичка може би с една идея. Но това не се отразява на точноста , дори и по късата прожина пушката си работи нормално. Затова като казваш някъква пушка за тези...
  9. RANGER

    Бургаска група

    Здравейте ,Бургаска група. Трябва ми човек които ремонтирва-настроива оптически прицели, ако знаете знаете такъв, моля даите телефон за връзка с него.Предва рително благодаря на отзовалите се.
  10. RANGER

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте момчета, трябва ми помощ. Имам оптика за ремонт, ако знаете човек които извършва такъв, дами дадете телефонен номер за връзка с него. За предпочитане да е от Бургаския регион. Предварително благодаря.
  11. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Да, има и фиброоптични
  12. RANGER

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Имам и Срайкъра, и Метеора. Определено Метеор АР 1000 е за предпочитане.
  13. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте. Някои знае ли размерите на О пръстена за Метеора.
  14. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Да, чел съм го някъде тук. И един последен въпрос. Гледам че се продават газ.пружини за Норика, една такава били паснала на Метеора. Демек ако е за Марвик, то би трябвало да пасне може би с малки корекции. И все пак мерси за отговорите.
  15. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Сложих и такава, от Марвик голд. Обаче много бързо сдаде багажа. 500 чашки и са сви с четири витки от оригинала. Мисълта ми е, дали ще стане пружина от някои Хасан със същите или близки размери до тази на метеорската пружина
  16. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Разбрах. А някаква друга алтернатива на телена пружина има ли
  17. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравеите Момчета. Въпросът ми е. по какъв начин мога да изкарам въпросната ламарина от буталото на Метеора. идеята е да набутам пружина от хасан. ПОЗДРАВИ
  18. RANGER

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравеите, въпроса ми е. Възможно ли е дасе регулира спусъка на HATSAN STRIKER EDGE.или дасе замени с Куатро такъв.
  19. RANGER

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Благодаря за помоща. Информацията щеми свърши работа. Поздрави.
Нагоре