Резултати от Търсенето

  1. sess84

    Altaros.cz M24

    Кога ще може да се поръча:rolleyes:
  2. sess84

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    ако се направи лек ударник до към 20гр и без пружина всичко си е ок .... даже съм намалял и шапката на иглата и пак си имаше и плато и тнн .. това за ат 44
  3. sess84

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Колега беше отдавна ...знам че не е за парите .. кофти е спомена че са те прекарали ... Драсни някой път ако имаш път към Бургас аз ще се реванширам:cheers:
  4. sess84

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Прати ми адрес ... Не е било умишлено :cheers:
  5. sess84

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Колега кажи какъв е бил проблемът с клапанът, ако съм те обидил нещо ти се извинявам официално ...
  6. sess84

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Стената винаги е по - твърда от главата ... нито ти него нито той тебе ще убеди .
  7. sess84

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Незнам тая мръсотия дето си е сипете прави ли ви щастливи , има ли значение кой крив и прав ....
  8. sess84

    Кой каква музика харесва?

    Народ които ходи по огън и лед не може да бъде унищожен :cheers:
  9. sess84

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Два добри и от мен
  10. sess84

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Аз не мога разбера какви са тия крайности от една в друга , таз такава оназ онакава ... всеки да си харесва нали за туй са различни ко се напъвате ... айде наздраве ;)
  11. sess84

    Кой каква музика харесва?

  12. sess84

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Споко ще срещне по-голяма мечка и ще му дойде акъла на детето ;)
  13. sess84

    Бургаска група

    Магазин синхрон до Пежо , ама отдавна не съм ходил ... Там става веднага пълненето
  14. sess84

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Заблеяло ми агънце, мойто утре ще му резна вратлето и събота ще му е опелото:cheers:
  15. sess84

    Моят автомобил.

    Едно време един дядо ми вика ... моето момче и на царицата и на магарицата отдолу се е има п,,,,а..... Ама що все цариците гледаме :D:D:D:D.. Всеки да си купува каквото иска въпроса е да живееш доволен
  16. sess84

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не бъди сигурен
  17. sess84

    Моята градина

    Германска не вярвам да е .. моята е подобна вече четвърта година е ползвам и съм доволен . Купих е за 150лв с трилъчев нож в комплекта с идеята ако си изкара гаранцията 2години ще е добра покупка за парите си. Минус за машинката е че в даден момент почна да омаслява резервоара от външна страна...
  18. sess84

    Kral Arms

    Самоделката ми е с клапан от Ат, малко модифициран с намалена шапка и е без пружина ... Вдигал съм до 50джаула . Ударника ми е около 20гр
Нагоре