Резултати от Търсенето

  1. doctora

    Вицове и смешки

    Двама катаджии карат в задръстване. На задното стъкло на предната кола има залепена обява. Продава се, година на производство, обем на двигателя, номер на телефона и т.н. Ченгетата решават да позвънят на човека и да го глобят за това, че говори по телефона докато шофира. Звънят му, но човекът...
  2. doctora

    Вицове и смешки

    Като гледам модела на пушката...с първия изстрел ще дойде и оргазЪма :pumping::biberon:
  3. doctora

    Вицове и смешки

  4. doctora

    Вицове и смешки

    Мъж се прибира вечерта в къщата си, управлявана от изкуствен интелект. - Алекса, запали осветлението! - Аз съм Сири, коя е Алекса? - Добре, Сири запали осветлението! - Викни си Алекса да ти го запали.
  5. doctora

    Вицове и смешки

    Моя жена спросила меня, почему я так тихо разговариваю в доме. Я сказал, что боюсь, что Марк Цукерберг слушает. В ответ она засмеялась. И я тоже засмеялся. И Алиса засмеялась. И Сири засмеялась...
  6. doctora

    Вицове и смешки

    Одеса, публичен дом. Влиза Рабинович. - Мадам, във вашето прекрасно заведение дали се предлагат всякакви услуги? - Роман Викторович, вие ме обиждате, нашето заведение има повече от тридесет годишна история. Практически ние сме една от първите частни инициативи на перестройката. Даже като се...
  7. doctora

    Кой каква музика харесва?

  8. doctora

    Вицове и смешки

    Много скоро, преди да седнем на тоалетната чиния, ще се налага да изгледаме реклама, за да се отвори капака! Помнете ми думата!:stop::wall:
  9. doctora

    Вицове и смешки

    - Скъпи, днес не мога да дойда. Счупи ми се епилатора! - Се ми е тая, среши се и идвай!
  10. doctora

    Вицове и смешки

    Шотландска двойка вкъщи. Мъжа: - Отивам в кръчмата, облечи си палтото. - О, ще ме вземеш ли със себе си? - Не, ще изключа парното.
  11. doctora

    Вицове и смешки

    Съвременна приказка: - Един баща имал трима сина. Знаел само за единия.
  12. doctora

    Вицове и смешки

    Срещат се двама стоматолози. Единият казва: - Познай колко зъба имам! - 33. - А в коя ръка?
  13. doctora

    Вицове и смешки

    Като малък, Иванчо мечтаеше да има голям х*yй. Затова ходеше в черквата, да запали свещ и да се помоли. Вътре, обаче, го досрамяваше от това желание и вместо това, се молеше за здраве, истинска любов, хубаво семейство, добра работа с достойна заплата, предани приятели, нова кола, собствено...
  14. doctora

    Вицове и смешки

    Еманципирана журналистка се прибира за малко. – Румене! – Кажи! – Сготви ли? – Да. – Изпра ли? – Да. – Нахрани ли детето? – Да – Изми ли чиниите? – Да. – Лягай, да ти ударя набързо една п*утка, че закъснявам за телевизията.
  15. doctora

    Вицове и смешки

    Срещнали се три микроба в човешкото тяло. Единият казал: - Знаете ли, че днес човекът ще го мажат с нещо антимикробно и трябва да се крием. Аз ще се скрия в ноктите на краката - той и без това не ги е рязал от една година - цял навес е под палеца! Другият казал: - Аз ще се скрия зад ушите, той...
  16. doctora

    Вицове и смешки

    Враца. Рано сабалем баба вика на внуците: - Айде, ставайте ва, напрайла съм мекици със сиренье, има и ракия!
  17. doctora

    Вицове и смешки

    Липсва ми времето, когато единият на покрива въртеше антената, а друг отдолу му викаше: - "Добре е ..." Мъж слиза от фургон за ПСР тест, размахва лист с резултати и вика: - Ура, сифилис, сифилис!....
  18. doctora

    Вицове и смешки

    Бременна жена с къса пола пътува в автобуса. Срещу нея седи някакъв дядка. Поглежда я и казва: - Момченце ще се роди, а? - Как познахте? - Вижда му се брадата.
  19. doctora

    Тема за домашните любимци

    А това е един огромен красавец,който намерихме с наранено око,прибрахме го на топло,промихме няколко пъти с риванол,постопли се,хапна пържолка и отлетя в гората,такава огромна и красива птица е,беше и много добронамерен,сякаш усещаше че му помагам ... Клиповете са от 2018 година,февруари...
Нагоре