Резултати от Търсенето

  1. оги-пз

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Много е лошо хем да сърби хем да боли. Незнаеш кво да правиш.
  2. оги-пз

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    По този начин не знам как ще я освободиш. Май за да излезе от щатите трябва изпращача да има пазрешителни за тая работа. При теб мисля варианта да я декларира като подарък за теб. Човека ако е от там е по добре да разпита тяхните власти и да направи каквото трябва, вместо да гадаем ние. Ако си я...
  3. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    За този ти казвах искаше му 8700лв преди 2 месеца.
  4. оги-пз

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Внасял съм пушка от там и беше изключително лесно, като изключим в лесното нашата митница. Мисля, че ако продавача няма против, и ако имаш човек там да я бутне в колата и извърши всички процедури ще си я получиш, но аз бих си я поръчал по куриер и съответно тук да си свърша необходимото по...
  5. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Преди известно време ми предлагаха един такъв за приятел , ако искаш мога да опитам да ви свържа с продавача, мисля че го няма по обявите. Напиши година кубици и цена до колко. Аз също ги харесвам, но ако взимам такъв ще е 1200кубиковия.
  6. оги-пз

    WEIHRAUCH - немско качество за ценители

    Помня когато взимахме на Миро атамана. Всичко беше платено и уговорено със Алексей, трябваше да прати пушката от едно от изложенията в Германия, но не беше направил документ, че пушката е до 7.5дж и я бяха задържали. Наложи се да се плати глоба от 200евро по спомен, за да я освободят. Иначе...
  7. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Васко честито отново и само безаварийно, да тоси само щастие новата придобивка.
  8. оги-пз

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Те май прикладите ги спасиха веднъж.
  9. оги-пз

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Румба напълно съгласен с теб. Те си знаят, явно политиката им е такава, скъпи пушки сервиз никакъв, състезатели с тяхните пушки никакви. Накрая сега като им сложат и мита щот нали не са в европа, и накратко си остава пушка за техния пазар.
  10. оги-пз

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Румба при мен мк4-ката си беше идеална, защото аз стрелях на метан и ме устройваше с 0.547 даваше 240мс. 15.7джаула ако не се лъжа, затова и никога несъм се напъвал да я правя.
  11. оги-пз

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Ами ако погледнеш назад състезанията по бенчрест, ще им видиш и възможностите на дейстейт. Например дейстейт Рейнджър 5.5мм.бях стрелял 2 месеца с него и първото ми състезание в СтараЗагора ми донесе и първо място на 50м.говорим После ми донесе още доста радости по състезания. После Киро го купи...
  12. оги-пз

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    С тези 16дж може да уплашиш някой мангал и то повече с визията на оръжито, но решил ли е да направи нещо едва ли ще го спреш освен ако не го целнеш в окото. Другите идеи не са за тази тема и ще си ги запазя за мен.
  13. оги-пз

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Има достатъчно клипчета от форума, а и дискусий за 16дж пушки. Така че 16дж си е добре за стоп ефект, ще боли доста с тази сила да мелнеш някой от 3до5м.
  14. оги-пз

    Kuzey Arms

    Готин пищол е, ако има начин бих си взел и аз един но на по-добра цена.
  15. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Z750 аки е доста по агресивен и не е много добър вариант за начинаещ.
  16. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Васе добър ти е избора за мотор, много са здрави. Хорнета се води голфа при моторите. Според мен, за да не се занимаваш с глупости, търси инжекцион, а ако мислиш за по дълги разходки погледни и HONDA CBF 600. Също добър колкото хорнета има ABS по новия модел леките спойлери пазят от вятър дъжд...
  17. оги-пз

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Хубава и точна пушка, държи на тунинг, а с метан полудява. Слабо място е лоста за зареждане, но и да се счупи стругар и малко фантазия и става по хубав от оригинала.
  18. оги-пз

    Kuzey Arms

    Готин пищов в България има ли го.
  19. оги-пз

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Луд умора няма, само се поти!!! За интензивна стрелба трябва да си Херкулес.
  20. оги-пз

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Аз пък за да не ми мирише на пенсия и да ми ври кръвта си взех това.
Нагоре