Резултати от Търсенето

  1. peko

    SCOUT AIRGUNS

    Ето пак една нова електронна пушка Еросн или по скоро платформа, след като англичаните позаглъхнаха.. https://www.skoutairguns.com/ Ще чакаме американците да я изпробват и да видим какво ще покаже. Нагласили са шаринийка - за всекиго по нещо. Пък може и тук да изскочи от някой контейнер във...
  2. peko

    Altaros.cz M24

    Дойде най-сетне.... В .22 калибър се предлага само за сега. На първо хващане, много добре ляга за прикладване, балансирана, нормално тегло като за М24. Визията нормална, приклада - сносна пластмаса Сега оптика ще трябва да и насадя и май ще прехвърлям бичето на нея. После ще се пробват вече и...
  3. peko

    AirMaks arms - CAIMAN / CAIMAN X

  4. peko

    RTI Arms

    Пускам тема и за този производител - http://www.rtiarms.eu. Някои колеги ме питаха за повече инфо относно пушкалата им, но не съм им отделял специално внимание досега. Тъй като от известно време контактувам с Роб, имам уверението му, че ако има желаещи да се сдобият с някое от техните изделия...
  5. peko

    Пролетна национална среща?

    Пролетна среща?
  6. peko

    Миене и смазване на чашки

    Някои колеги "тайничко" си ги плакнат и смазват после чашките, та реших и аз да се поогледам. Намерих в Англия едни малки УЗ ванички, вървят и с флаконче течност. Събира една кутия чашки 500 бр в .177 на едно плакнене...
  7. peko

    ФТ 2х25 тренировка на 05.06 в Пловдив

    05.06 от 11 часа. Качвам и напътствия, как да се стигне до мястото. Който ползва навигация, може да зададе адреса или координатите на точката за пристигане. След това има два варианта: 1. По синята линия се стига до Паркинг 1, има само 50 м по черен път. 2. По червената линия се стига до Паркинг...
  8. peko

    ФТ Пловдив оопън 08.05

    Април се понапълни и остава Май за провеждане. Качвам един календар с почивните дни. Месеца е "благодатен" от към неработни дни, но повечето са слети и се предполагат евентуални семейни почивки или пътувания, матури за учениците, балове за изкласилите и т.н. Затова пускам една двуседмична...
  9. peko

    AGN Technology - VULCAN

    Излезе на бял свят чешкия братовчед на Щурчо. Конструиран и изпълнен е от Евгени Пигров, бивш конструктор от Калибъргън, отделил се и направил нова фирма и изделие. Ето инфо, което имам засега: Technical characteristics VULCAN: cal .177 – V:282-283 m.s – 22J – 150 shots (250-90 bar) cal .22 –...
Нагоре